Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az normalis, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis, ha egy 24 eves srác egy házas-ket gyerekes nala 5 evvel idősebb nőnek a szeretője? A not most nem minősítenem inkabb, de a srác is defektes erkolcsi alapon, nem?

Figyelt kérdés
Nálam pl tabu az olyan no/ferfi, aki házasságban el, annyi szingli akad meg.
2015. máj. 14. 17:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
t vera előbb nem eztí rtad.
2015. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

De, ugyanezt írtam, ha nem ezt látod, komoly baj van a szövegértéseddel...


Idézem:

"Nem tudom, te hogy vagy vele, de én úgy élek, hogy önmagamnak megfeleljek, figyelembe véve a szűkebb családomat."


"És mi van, ha nyílt házasságban él a nő? Vagy csak nemtörődöm a férj...

A másik háta mögött kavarni tény, nem szép dolog... de nem mindig van más lehetőség. Ha még a nőt elítéled, azt mondom talán... bár a hátterét ezeknek a dolgoknak mindig meg tudtam érteni. "

2015. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Igazából itt mindenki a nőt ítéli el, de a srác is hibás valamilyen szinten. Ha egyáltalán nem ismeri a férjet, akkor az enyhítő körülmény. A nő részéről pedig csak akkor elfogadható, ha nyílt a kapcsolat, vagy ha valahogy menekülni próbál a házasságból. De hát ezek még csak kilépni sem akarnak belőle.
2015. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
28%

Nem ismered a hátterét...


És mi van, ha csak nem akar mindent felrúgni? Ha apának jó a férj, de hanyagolja az asszonyt? Vagy csak bilincsben érzi magát... Vagy nem érzi a férjén a tüzet, amit korábban?


És mondjuk ott egy lakáshitel, ott vannak a gyerekek. Ha elválik, tönkre teszi a férje életét, és a gyerekekét is valamilyen szinten... Mindketten mehetnek albérletbe, mert mondjuk a hitel kifizetése után nem sok marad. Sőt, aki fészekrakó programmal vett fel annak idején devizahitelt, figyelembe véve a mai ingatlanárakat, még az is lehet, hogy el sem tudják adni a házat annyiért, hogy kifizessék a hitelt.. tehát albérlet + mindkettőjüknek a fennmaradó hitel fele + a nőnek egyedül a 2 gyerek eltartása, a férjnek a gyerektartás. A gyerekeknek a csonka család... és esetleg ezt nem akarja, mert jobban szereti a férjét annál, hogy tönkre tegye, esetleg elveszíteni sem akarja...


Vagy fél a férjétől, ezért nem mer válni, mert ilyen is van.


Nem feltétlenül csak arról lehet szó, hogy eltartják (volt, aki ezt írta).


Épp ezért írtam, hogy nem látunk a dolgok hátterébe. Tudod: ne ítélj, hogy ne ítéltess!

2015. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
38%
Na jó, az okoskodást lehagyhattad volna a végéről. Ha elhanyagolja az asszonyt, vagy nincs már benne szenvedély, akkor az a megoldás, hogy rögtön félre kell k.ni? Nem lehet megbeszélni? Te írod, hogy fontos a kommunikáció, ennek ellenére mégis ez az egyetlen járható út? Gyerekeknek is rossz lesz, ha kiderül, és előbb-utóbb kiderül. Ha szereti a férjét akkor nem csalja meg, nem alázza meg, nem hazudik a képébe. És a gyerekiébe sem. Ha meg olyan nagy hiánya van, akkor jó áron egy vibrátort is tud venni magának. 21.században élünk és ez nem is számítana megcsalásnak.
2015. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
A helyzet a következő: a fiamrol van szo, o 24 eves. Kb egy hónapja fény derult ra, h egy 30 eves házas ket gyerekes not "apolgat" havi kb egy alkalommal (ezt az egesz dolgot amugy visszahallottam, aztán kérdeztem tole, es nem tagadta). Azt mondja, h ez mar a sokadik no, akivel csak szexszel, az erzelmi resze nem érdekli, neki a nok most jelenleg pont erre kellenek. Ertem en, h fiatal, es ez bele is fer, csak olyannak tűnt, mint aki ezt mar hobbybol csinálja, nem ilyen sekelyesre, felszinesre neveltuk, arról nem is beszélve, h legyen egyutt ezer nővel, de egy házasságba ne legyen harmadik fel semmilyen szinten, m az bizony az o részéről is erkölcstelen dolog.
2015. máj. 16. 08:09
 27/31 anonim ***** válasza:

"nem ilyen sekelyesre, felszinesre neveltuk," - hát... ez egy nagy különbség a gyereknevelés és Lego között.


Ott az lesz benne, amit beleraksz, az embernél meg nem.


Nekem is van 24 éves fiam, kb tudok róla mindig, hogy kivel-mit, és örülök annak, hogy így alakult.

Ha kérdezi el szoktam mondani, hogy kiről mit gondolok, de nem szoktam zsűrizni a döntéseit.


Ha tényleg csak sport nála a szex, az valóban lehet nyugtalanító, de akkor sem aggódnék ennyire.


( a kérdést olvasva azt gondoltam, hogy valami reménytelen szerelmese vagy a srácnak) :D

2015. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#25: honnan tudod, hogy nem próbálta megbeszélni? Honnan tudod, hogy az orgazmus hiányzik neki, és nem az ölelések, vagy hogy érezze, hogy foglalkoznak vele? Erre a vibri nem megoldás. Ezért is mondtam: nem látunk a dolgok mögé.


#26: gondolom, nem akar párkapcsolatot. De szükségletei vannak. Ezért választják sokan szexkapcsolatokat, alkalmi kapcsolatokat. Lehet, hogy sok szingli nő akad, de azok nagyobb része párkapcsolatban gondolkodik. Sokan ezért keresik az elhanyagolt asszonykák társaságát.

2015. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hát nem gondoltam volna, hogy a fiadról van szó :D


T Vera!

Ha nem orgazmusra vágyik akkor tud ölelkezni a gyerekeivel és a barátaival is.

2015. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
69%

Vera, ne legyél már naiv :) Engedj meg egy fordítást:

magyar\ sunyi

Nem akarom felrúgni a házasságom és a gyerekeim életét.

magyar\ eredeti

Igaz hogy már félredugok, de kéne ennek a pancsernak a pénze is.

2015. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!