Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 éve járunk már, ő idén lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve járunk már, ő idén lesz 27. Mikor kéri már meg a kezem? Mit tehetnék, hogy ne zavarjon annyira, hogy szinte minden barátnőmet megkérték már, vagy legalábbis nagyon sokakat?

Figyelt kérdés
Két kategória van: a ribi és a kapcsolatban élő személy. De akkor vagy ez legyek, vagy az, de ez a köztesség irtóra idegesít. Ő még nem is gondolkodik ilyeneken, még nem fejezte be a sulit, de szerintem már ideje lenne, hogy valamit lépjen, de ő nem látja értelmét, mert egyikünk se dolgozik még, meg stb... dehát mások se dolgoznak, és eljegyzés mégis van.
2013. márc. 25. 10:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeség ez a két kategória, aki kapcsolatban van az is lehet ribi , még házasok is lehetnek azok. Úgy ahogy van ezt felejtsd el. A másik hogy igaza a párodnak amíg tanul minek eljegyzés? Anyuka pénzéből vegyen neked gyűrűt vagy miből? Csak azért gyűrűt venni mert mások is így csinálják , meg nem kell ehhez dolgozni jó nagy hülyeség. Nekem az volt az elvem hogy akkor költözünk össze ha van munkánk, mikor már összeköltöztünk 5 év járás után és bejött az együttélés( fél év) akkor volt eljegyzés majd nem sokkal később következő évben az esküvő. Egy gyűrű főleg ha kísérőt is akarsz nem olcsó mulatság, főleg egy munkanélkülinek.És akkor még eljegyzésről nem is beszéltünk. Most mondhatod hogy nem számít a gyűrű nem kell felhajtás, de ha már egyszer eljegyez akkor adjátok meg a módját szerintem. Te nagyon előre sietsz, nem várod ki a megfelelő időt, tudod mindennek eljön egyszer.
2013. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%

Mi értelme lenne a semmire megkérnie a kezdet?Azért,h kiírhasd fb-re hogy eljegyezve? -.-

majd ha Ő is úgy érzi,meg fogja tenni ezt a lépést.

Azért lenne jó hogy megkérje a kezed mert körülötted mindenkinek megkérték már???

És ha mindenkinek lőtt sebe lesz,mert az a divat .......?

2013. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
persze, ez mind igy van, amiket leírtál. a szivem mélyén én is tudom. csak nagyon rosszulesik, hogy mások már igen, én meg nem:( mindig is le voltam maradva, amikor mások már túl voltak a csókon, én nem, amikor mások már szexeltek, én eljutottam az első csókig, amikor mások már régóta együtt voltak, vagy már több pasival is voltak, én akkor jutottam el a szexig.. pedig valójában nem késtem le semmiről: csók 14 évesen, szex 18 évesen volt..
2013. márc. 25. 10:11
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
A saját életed éld és ne másokéval hasonlítgasd össze! Látod hova vezet, ne törődj azzal, h másokkal mi van!
2013. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%
De miért mások után akarsz menni? Most azt látod másoknak milyen jó mert el vannak jegyezve. De majd ha felbontják akkor is jó lesz, akkor te is felbontod mert mások is? Ne haragudj de a hozzáállásod nagyon éretlen. Az embernek akkor kell eljegyeznie magát ha tényleg jó minden a kapcsolatában, jól megvannak úgy érzik együtt akarják leélni az életüket. És ez az ő saját dolguk. Sajnos nagyon sokan inkább úgy vannak vele mint te, a látszat a fontos.
2013. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
De ha neked ez ennyire fontos akkor állj a párod elé és kérdezd meg tőle. Egy jó kapcsolatban meg kell tudni beszélni a komolyabb neccesebb témákat is.
2013. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Türelmesebbnek kellene lenned és tényleg nem másokhoz viszonyítani magadat/magatokat. Az eljegyzés nem lenen szabad hogy társadalmi elvárások (kor, környezet, barátok) miatt történjen meg. Minél érettebben és átgondoltabban vállaltok be valamit, annál több esélyetek lesz rá, hogy ne fuccsoljon be. Türelem!
2013. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
A házassághoz két FELNŐTT ember kell. Te még nem vagy az. Írom ezt azért, mert másokhoz hasonlítod magad, ami a tinik szokása. Ráadásul -megértem az aggodalmadat-, de te itt most hisztizel, mint egy gyerek. Tessék lenyugodni, és hálát adni bárminek, hogy egy szerető, támogató társad van!
2013. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Anyuéktól mindig azt hallgattam, hogy nem jón 5-6-7 éveket várni, meg annyit járni. Most meg zavar van a fejemben, mert anyu azt mondja, hogy ő azt úgy értette, hogy akkor, amikor 15-16 éves az ember. Na de a hosszú nyekergések akkor se vezetnek túl sok jóra.. a pasi elkényelmesedik, megszokja, hogy ott van a nő, és már nem is akarja eljegyezni, mondván, hogy minek, amikor ennyi ideje itt van, ezentúl is itt lesz? De lehet, hogy rosszul gondolom. Egy évfoltamtársnőmék már a babáik neveit is kitalálták(nem terhes még, csak majd a születendő gyerekekéit), az egyik lakótársnőmék meg már 2 éve az eljegyzést tervezik, holott csak 3-4 éve járnak. Igaz, mindkét esetben a pasi dolgozik.
2013. márc. 25. 10:28
 10/40 anonim ***** válasza:
90%

Azért házasodnál meg, mert mások is megházasodtak? :D

Úristen és még komolyan is gondolja... -.-'

2013. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!