Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom megcsalt és több csavarr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megcsalt és több csavarral sikerült rájönnöm a dologra. Aki ilyen helyzetben volt adott még esélyt a barátnőjének/barátjának? 30F

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 08:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

09:06 vagyok.

Attól, hogy belinkelsz nekem ide valamit, még nem változtat azon, ami itt megy. Rendszeres olvasója vagyok az oldalnak. Irdatlan mennyiségben jön szembe a nőgyűlólet, nem akarom részletezni, de az már szánalmas.

Max ti nem veszitek ezt észre. Csak amit akartok.

Minden esetben szemét dolog a megcsalás, mindegy, milyen nemű az illető.

De mikor olyanokat olvasok, a férfit hajtják az ösztönök, meg az más... A nő meg büdös kúrwa... Az eléggé bicskanyitogató.

2015. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

11:19-es

Szerintem te el sem olvastad amit linkeltem. Én épp brutális férfigyűlöletet érzek ezen az oldalon! Az itteni nők nagy része meg van róla győződve, hogy különbek a férfiaknál és nekik joguk van félrelépni és a férfiaknak meg kell bocsátani.

Akkor itt van egy másik példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

OLVASD EL A VÁLASZOKAT! Akik azt írják, hogy nézze el a feleségének a megcsalást azok magas értékeléseket kapnak, míg azok akik azt írják, hogy hagyja el meg eléggé le vannak pontozva. Ezt mivel magyarázod? Nőgyűlölettel?

2015. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Csak néhányat emelek ki:

Ez csak 62 %-ot kapott:

"Képzeljétek a melo miatt kevesett vagyok a fiammal, mégsem néz másik apuka után. Ekkora baromságot magyarázni hogy elhanyagoltad. Rugasd ki magad aztán a feleséged mellett lehetsz mindíg a híd alatt, biztos örül majd neked. Ez a most jó minden dolog csak a pillanatnyi bűnbánatnak szól.Az örök hűség, elhanyagoltság esetén is érvényes szerintem. És hogy félre ment, attól megoldódott a probléma? Én biztos vissza csalnám, csak hogy érezze ezt az iszonyú megalázó érzést."


Ez csak 49 %-ot

"megteszi újra, csak mostmár lelkiismeret furdalás nélkül. Hidd el. Ne alázkodj meg senki előtt, a gyerekeddel nélküle is törödhetsz. Én kivágnám, persze előtte megcsalnám, és elmondanám. Nah ha ezt megtennéd, hidd el ő nem bocsájtana meg, pedig nem tettél különbet mint ő. Nem érdemes rá erőt, időt anyagiakat fordítani. Keress egy normálisat és nem bánod meg. Hosszútávon ennek nem lesz értelme. Miért nem beszélt veled h nem jó vmi? Mért csak utánna? Csaló, hazug, gyáva, hűtlen... Én kivágnám a fenébe. De! Nem kell megfogadni, ha látsz jövőt magatoknak kűzd, de tudd a második pofon nagyobbat fog szólni, bár az is igaz, hogy egy idő után meg lehet őket szokni."


Ez bezzeg már 82 %-ot:

"Ha egy hölgy félrelép annak valamilyen módon a párja is felelős. Nem elég egy nőt megszerezni, meg is kell tudni tartani. A hölgyeket nem szabad elhanyagolni. Ha ezt tesszük, ez lehet az eredménye. Ha a férj elhanyagolja a párját valószínűleg saját magát is. Aztán megjelenik a kolléga aki friss, üde, jól ápolt, szellemes. És a nő meg akarja szerezni és meg is szerzi. De bevallotta, és a férj meg is bocsátotta neki. Elfelejteni soha nem fogja. Megszokja a gondolatot de mindig ott motoszkál az agyában. Aztán van e joga a párnak a gyerekeket kitenni a válás viszontagságainak? Szerintem nem. Jól döntött a férfiú. Igazi férfias cselekedet volt. Ha nem változik a helyzet később is ott a lehetőség a továbbiakra."


Ez csak 50 %-ot:

"Hagyd ott. Marha unalmas már, hogy ha egy nő megcsalja a férjét, akkor szegényt elhanyagolták, ha egy férfi csinálja ugyanezt, akkor rohadt szexéhes férfiak.Persze, és te ezek után meg tudnál benne bízni? Én biztos nem. De azt se értem, hogyan lehet megbocsátani egy megcsalást."


Szóval az a férfi az igazán "férfi" aki tűri ha megcsalják? Mi ez ha nem férfigyűlölet?

2015. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Te ezekkel találkoztál.

Hadd ne linkeljek meg másoljak, mikor rohadtul nem ezt tapasztalom...

Értékelést nem sűrűn nézek.

Nincs elfogadható indok a megcsalásra, mondom ezt úgy, hogy én is csaltam meg valakit, engem is csaltak meg, sőt, velem is csaltak meg mást (úgy, hogy nem tudtam, hogy az illető kapcsolatban él...)

Különbség, hogy én nem tudnám újra megtenni. Azok a kedves férfiak, akik engem csaltak meg, vagy a párjukat velem, gondolkodás nélkül újra és újra megteszik (nem velem. De tudom.)

2015. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Ha egy hölgy félrelép annak valamilyen módon a párja is felelős. Nem elég egy nőt megszerezni, meg is kell tudni tartani."->> Ezzel egyet kell, hogy értsek !

Viszont azzal is, ha egy férfi lép félre, akkor a nő is hibás valamilyen szinten.


Sok nő úgy van vele, hogy miután már megvan a férfi, (párkapcsolat), akkor már nem ad olyan szinten magára, míg össze nem jöttek. Akkor már jobban hanyagolja magát, már nem öltözködik olyan nőiesen, ha pl együtt elmennek valahová, és persze, hogy a férfi elkezd majd más, csinos nők után nézelődni előbb-utóbb.


A pasik meg ott rontják el általában, hogy csak akkor kedveskednek egy nőnek, míg össze nem jönnek. Attól kezdve szépen, fokozatosan visszább vesznek a kedves gesztusokból. Tehát itt jön a képbe az, hogy egy nőt meg is kell tudni tartani.


22/F

2015. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Én is megcsaltam a pasim, rájött, és nem is tagadtam, sőt még a részletekre is kíváncsi volt. Hogy a másiknak is csináltam-e azt a számmal és hogy milyen pózokban, hogy élveztem-e stb. Elmondtam neki mindent azzal, hogy emiatt biztos, szakítani fog velem és bele is törődtem.

De mégsem így történt. Ő kért tőlem bocsánatot, mert a munkája miatt elhanyagolt és nyilván azért kerestem más valakinél a kielégülést. Nem szakítottunk és kapcsolatunk csak erősödött. Ő is javított a hibáin és én is. Az én pasim adott nekem még egy esélyt és mindent meg fogok tenni, hogy őt tegyem boldoggá és ne mást.

2015. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, azt értsd meg hogy BIZTOS HOGY ÚJRA MEGCSAL, ha együtt maradtok. Gondolom nem szeretnéd újra átélni azt, amin épp keresztülmész.

Szereted, gondolom, nem akarod elengedni, ezért vetted fontolóra hogy adj még esélyt neki. Biztos ő is mindent elkövet majd hogy együtt maradjatok, de ilyenkor az agy vezéreljen, ne a szív.

2015. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem adtam 2. esélyt. Nálam 1 esély van, nem több.


Ha most elnézed neki, csak baleknak fog tartani, és újra megcsal, max óvatosabb lesz, hogy ne bukjon le.

2015. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha 1x megtortenik es megbanja es egybol elmondja akkor TALÁN!! De ha te jottel ra magadtol es kb "nyomoznod" kellett hogy kideruljon, es mivel 2x volt... Ezert nem igazan hiszem hogy ez egy hosszutavu jo kapcsolat lesz :)
2015. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

16/19 Időpont 05-21 13:36 - Gratulálok a papucsodhoz ! :P


22/F

2015. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!