Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mia velemenyetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia velemenyetek erről a szituról, felvilágosítanátok a barátnőtök pasiját? 24 éves lány 38 éves srác együtt laknak, babát várnak. A srac hűséges csaj kedvében jár, a lány évek óta csalja pénzert pasikkal. Most is hogy baba lesz.

Figyelt kérdés
Házassagra készülnek..baba novemberben születik. Csaj 2 pasit megtartott a régi kuncsafjaiból és hetene van valamelyikkel légyott, egyikkel 15 ért másikkal 20 ert.a férfiakkal gumiban van állítólag.de már a 2. Trimeszterben van mégis csinálja. Sajnálom a srácot kedves rendes, de a csaj meg a barátnőm.
2015. máj. 25. 15:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
32%
Nincs más dolgod mint hogy más életével foglalkozz ? Na ezért utálom az ilyen szépségszalonokat,meg egyéb helyeket ahol csak nők vannak,mert nem a saját nyomorult életükkel foglalkoznak,hanem máséval ... ez még hagyján,még elgondolkoznak azon,hogy miként avatkozhatna bele ... unalmas,sivár életed lehet hogy ezek életed legnagyobb gondjai.Minek az embernek ellenség ha ilyen barátokra is szert tehet ugye ...
2015. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%

Oké, lehet, hogy kamu a kérdés, soha nem fogjuk megtudni.

De azok, akik itt sápítoznak, hogy ilyet terhes nő nem tesz, csak magukat verik át. Persze, normális ember ilyet nem tesz – ám hány olyan dolgot tesznek meg a világon embertársaink, amiről ez elmondható?

Sok perverz van a világon, nem is értem, miért ne lehetne elképzelni, hogy van „kereslet” erre – márpedig, ha kereslet van, akkor lesz kínálat is.


Mert gondoljatok csak bele, hány olyan anya van, aki engedi, elnézi a pasijának, hogy a kislányával szexeljen! Csak az én ismeretségi körömben van két olyan lány, akivel ez történt. Felháborító, kiakasztó – de sajnos ez az igazság. És nem BAZ megye egy eldugott falujában élő, sutyerák családokról van szó.


Konkrétan a kérdésre válaszolva: szerintem is az a legjobb, ha a pasi megtudja, mi folyik a háta mögött. Így van esélye rá, hogy leállítsa, és akár arra is, hogy a gyereket ő nevelje fel, ne a beteg lelkű anyja.

2015. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mit tettél végül?

2015. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Elküldtem a légyottra. A lakasbol kijőve a csaj nem nagyon tudott tagadni.
2015. jún. 12. 22:19
 25/27 anonim ***** válasza:
én csak annyit füznék hozzá hogy van olyan ismerősöm aki nagy "csajozógép" es volt már terhes "barátnője" nem pénzért ugyan, de az hogy terhes valaki az nem jelenti azt hogy nem lép félre...
2015. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A 3.trimeszter feléig szabad asszem úgyhogy...meghàt qrvából lesz a legjobb feleség
2015. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

És otthagyta a srác a csajt?

Mi lett a sztori vége?

2015. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!