Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mia velemenyetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia velemenyetek erről a szituról, felvilágosítanátok a barátnőtök pasiját? 24 éves lány 38 éves srác együtt laknak, babát várnak. A srac hűséges csaj kedvében jár, a lány évek óta csalja pénzert pasikkal. Most is hogy baba lesz.

Figyelt kérdés
Házassagra készülnek..baba novemberben születik. Csaj 2 pasit megtartott a régi kuncsafjaiból és hetene van valamelyikkel légyott, egyikkel 15 ért másikkal 20 ert.a férfiakkal gumiban van állítólag.de már a 2. Trimeszterben van mégis csinálja. Sajnálom a srácot kedves rendes, de a csaj meg a barátnőm.
2015. máj. 25. 15:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Tudod miért írtam azt amit?


Mert tudok olyan emberről akiről ezt költötte a barátnője a lány exének, hogy az ex ő vele kezdjen. Ami aljas rágalom és hazugság volt, de ez már kiderült az adott férfinek. Aki rájött az igazságra már a lánnyal kapcsolatban.És a mai napig bánja, hogy felült ennek.

Ugyan ez a "barátnő" a lánynak nyomta, hogy a pasi gruppizik mindenkivel és 2 élettársa is van a lányon kivül.


a két ember szétment, de a sors igazságos, mert a "barátnő" a világ egyik legnyomorultabb embere lett.

2015. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%

így akarod meghódítani a barátját?


nagyon naiv amúgy nem lehet a férfi, ha tudja, hogy a nője kurv a volt.


nem világosítanám fel, nem vagyok tanítónéni vagy börtönőr.

2015. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Ez a kerdes egyertelmuen csak kitalacio.
2015. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
11+ Ráadásul akkor költötte mikor tudta, hogy a férfi gyerekét várta.
2015. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

13 Sajnos a rágalom megtörtént. Valós aljasság.


Viszont a jó benne, hogy az illető már elég régóta lakos a "művéért" és nála nyomorultabbat keveset találni.

2015. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
*lakol
2015. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

50% mint már írtam én úgy gondoltam hogy a sajat szemével győződjön meg. Egyébként értelmetlen bármit is mondani.

Van barátom. Ő azt mondta ne csinaljuk semmit, csak szakítsuk meg velük a kapcsolatot.

2015. máj. 25. 15:54
 18/27 A kérdező kommentje:

13. Sajnos a valóság. S ha még tudnad mik vannak, amiket mesélnek az üzletben. De hát ez a lány nem szorul erre rá, ezert érthetetlen.

Van egy csaj bejár hozzánk,csináltat körmöt hajat mindent nagy a pocakja már nincs párja, ebből él. És ami a durva van rá kereslet, a terhesszexre. ( ő rászorul) Na de ne kanyarodjunk el a témátol.

2015. máj. 25. 15:58
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Látom megint nem azt a válaszokat kaptad amire számítottál:D Ez van:D Az igazság már kiderült sokak előtt, főleg azok előtt akik előtt nem szeretted volna:)
2015. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a szöveget maximum azoknak tudod benyögni, akik soha nem voltak még terhesek. De akik voltak, azoknak soha.
2015. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!