Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt a párommal. Terhes vagyok tőle. Nem rég összevesztünk és megütött. Mit tegyek maradjak vele a baba miatt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan képtelen vagyok megérteni egyes nőket. Megver a pasid, ráadásul miközben a gyerekével vagy várandós. Te ezek után még azon agyalgatsz, hogy vele maradsz? Úristen...
2013. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Gyenge emberek az ilyenek. Van egy ilyen ismerősöm ott is kapott a lány egy pofont, de megszületett a gyerek aztán minden jó lett majd később rossz lett, majd a pasi kiment dolgozni külföldre.
2013. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nőt nem szabad megütni, de mégis miért ütött meg, hogy azért lássuk a másik oldalt is.
2013. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De min vesztetek össze? Min kapta fel így a vizet?
2013. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A baba miatt semmiképpen. Egyéb szempontbol nagyon kevés az informácio.
2013. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Vele fogsz maradni, de nem(csak) a gyerek miatt, hanem mert jól néz ki.
2013. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezt a gyereket csak magadnak szülöd. Jobb esetben.


Azon gondolkodj el, hogy mi lesz ha egyszer már nem téged, hanem a picit veri?

2013. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Mindig mondom: egy gyerekkel sem lehet megfogni egy pasit.


Az erőszakosságod miatt a saját farkadba haraptál, mert innen már nincs kiszállás és ez csak tovább fog fajulni..


Megérte? Szerintem nincs az a pénz ami megérné ezt.

2013. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Ez így van, sok nő beleesik abba a hibába hogy azt gondolja h egy gyerektől megoldódnak a problémák és akkor majd a pasija nem hagyja el.
2013. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ez bpnyolultabb annál minthog yennyi infóbol segíteni tudjunk. 1. ha megütött lehet-valószínűleg megint megütne 2. lehet megérdemelted. 3. gyerek miatt nem érdemes párkapcsolatban maradni hacsak nem tudnád eltartani egyedül a gyermeked. ezeket mérlegeld.

én is megütöttem egyszer a barátnőm amikor felakarta vágni az ereit mert megcsalt vmi malajziai gyerekkel én pedig nem akartam vele maradni hiába könyörgött. azt meg nem akartam hogy felvágja az ereit (elkezdte) ezért pofon vágtam. nem tudom megérdemelted e. esetleg beszéld vele meg a helyzetet aztán majd elválik,hogy folytatódik a kapcsolat. sok szerencsét

2013. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!