Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít nálatok hűtlenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nálatok hűtlenségnek? Csók, testiségek gondolom, hogy annak számít, de pl. intimebb kapcsolat egy 3. féllel? 20L

Figyelt kérdés

Ha a párotok más illetőhöz vonzódik?

Kor+nem.


2015. máj. 28. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálam már a csók is megcsalásnak számít. 26/N
2015. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
1-es vagyok. Mi már házasok vagyunk, de soha nem mennék bele egy 3-as szexbe. Az ilyenek nem tesznek jót egy normális kapcsolatnak, ahol meg minden rendben van ott erre egyébként sincs szükség, sem semmi másra. :)
2015. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

"nem tesz jót normális kapcsolatnak"

szóval az a normális kapcsolat ahol felmerül a hármas lehetősége?


Az én szabályom az, hogy ha én csinálom az jó, ha ő csinálja az megcsalás.

2015. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem érted 3-as. Hát alap dolog szerintem, hogy egy normális kapcsolatban fel sem merül, csak ott ahol két ember kapcsolata már nem megfelelő.
2015. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hármasra gondoltam. :D


Intimebb kapcsolat, hogy a párod más férfinak/nőnek teszi a szépet, kinyilvánítja a vonzalmát felé.

2015. máj. 28. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

te nem érted :(

"nem tesz jót egy normális kapcsolatnak", de ha ez fel sem merül egy normális kapcsolatban, akkor miért releváns ez az információ?


vagy azt mondod, hogy egy normális kapcsolatban ez felmerül.


akármit is mondasz... hogyan is szokták mondani? I call bullshit on this one.

2015. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Az volt a kérdés, hogy mi számít megcsalásnak. Már nálam a csók is. De kérlek tanulj meg olvasni, mert a te válaszodban semmi olyan nem volt, hogy neked pontosan mi számít megcsalásnak! Az meg gáz, hogy te úgy érzed neked jogod van mindenhez, de a másik meg nehogy megcsaljon!
2015. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar mas utan vagyakozna, az erzeomi megcsalas nalam. Csok egyertelmu, szex szinten, petting is, vagy flortolgetes is. Minek flortolgessen az, akinek szerelme van? :O
2015. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy intimebb kapcsolat alatt mit ért az ember, az egyénfüggő. Nálam a megcsalás ott kezdődik, hogy eljátszik a gondolattal, netán ki is mondja, hogy bizony de jó lenne a másik nővel kikezdeni/lefeküdni/akármi. Hogy ezt azért teszi, mert jó a segge, vagy mert olyan mélyen tudnak lelkizni és dejó, az már mellékes.

Nézni lehet. Többet nem. :)


(Ettől függetlenül páromnak van olyan nő barátja, hogy minden létező dolgot elmond neki a csaj - gondolom, párom is -, de soha nem merült fel köztük több. Lehet mondani, hogy nincs férfi-nő barátság, de ha (amíg) nem is kerül elő, addig az ilyennel szerintem nincs gond.)


25N

2015. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bence_ ***** válasza:
Ha fejben megteszi.
2015. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!