Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi számít hűtlensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít hűtlenségnek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 03:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Számomra az, hogyha félek megbeszélni a párommal valamit, legyen az probléma, vágy, stb. Ilyenkor eszembe jut az, hogy miért félek elmondani neki, miért pont annak félek elmondani, akiben feltétlenül meg kellene bíznom. És ilyenkor mélyen elgondolkodom azon, hogy mi lehet a baj, és ezt hogyan oldhatnám meg. Miért érzek félelmet? Mert félek, mit mondana Ő? Mert félek, hogy szakít velem? Ekkor döbbenek rá általában, hogy egy működő kapcsolathoz ketten kellünk, és ha baj van a lelkemben, a kapcsolatunkban van baj, és ebből merítek erőt, hogy ne csak azt merjem vele megbeszélni, amit eredetileg féltem neki elmondani, hanem azt is, hogy valójában milyen háború dúlt bennem, milyen félelmet éreztem, hogy ezt egyáltalán elmondjam. És Ő pedig segít nekem megoldani a problémát. Én a hűtlenség alatt azt értem, hogy nem merem vállalni előtte az érzéseimet. Érdemes megfigyelni, hogy a megcsalások is éppen a hűtlenség miatt következnek be. Vágyunk valamire, amit nem merünk elmondani, és ezt mással próbáljuk pótolni.


17/N

2014. dec. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
A hűtlenség nem szemszög kérdése, bármiféle szexuális aktus megcsalás meg a csók. Az összes többi már más kategória, persze azok is lehetnek olyan értékűek, hogy elhagyd a párod.
2014. dec. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Most nincs kedvem oldalakat írni, de a testi hűtlenség mellett van szellemi is.
2014. dec. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóhoz szólva pedig annyit, hogy itt konkrétan a hűtlenség fogalma a lényeg nem az hogy miért voltál az. Nem rinyálni kell hogy fosok ezt bevallani meg azt és még megmagyarázni, hogy miért vagy hűtlen... Ha megcsalnál vkit mond el neki, viseld a következményeket, ha kéri az illető elmagyarázhatod de akkorsem változtat a tényen hogy valaki HŰTLEN, ha egyszer az voltál azis maradsz kész, hiába keresel magadba indokot hogy ezért vagy azért, ha nemvagy képes megállni a leggyengébb kapcsolatba hogy ne légy hűtlen akkor gyenge vagy ennyi.
2014. dec. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen nem feltétlen kell hozzá testi érintkezés aza megcsalás fogalma amit leirtam inkább, de nyilván senkise annyira hülye hogy ne tudná mi számít annak azért... Ami mondjuk nemaz hogy mondjuk vanegy párod van mellette egy fiu vagy lány barát is akivel nem akarsz többet, találkozol vele esetleg szerintem ez nem hűtlenség, bár van aki nem viseli el meg nem hisz a fiu lány barátságba, tipus kérdése esetleg az ölelkezés és kicsit érzékibb puszilkodás ami határeset vkinek elfogadott vki nem birja...
2014. dec. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1. te vagy az a csaj, akinek bejön a kakiszex?
2014. dec. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem jön be, én undorodom tőle. De igen, azt a tanácsot én írtam ahhoz a kérdéshez...
2014. dec. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
számomra az, ha a barátnőm más férfi elegyekkel is kommunikációt visz végbe.
2014. dec. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hozzá szex vagy csók, nekem már az is annak számít ha az illető hazudik a párjának valaki miatt: titokban találkozik vele, kitörli az smseit stb.
2014. dec. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A hűtlenség mindenki számára mást jelent, van, aki szigorúbban, van, aki enyhébben veszi. Így én azt mondanám, egy kapcsolatban MINDEN hűtlenségnek számít, amit legalább az egyik fél annak tart.


Számomra ez már a szándék fejben való megfogalmazódásánál, és a többszörös flörtnél elkezdődik.

2014. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!