Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Undorító dolgot műveltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolgot műveltem?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, pedig elég bonyolult a dolog... Tehát 5 hónapja élek kapcsolatban, a pasimmal már együtt lakunk (én költöztem hozzá), jól megvagyunk, de még nem szoktunk teljesen össze, ez leginkább abban mutatkozik meg, hogy ha valamiben nem egyezik a véleményünk, azt mindkettőnk a szívére veszi, és ebből nagy viták alakulnak ki.

És tegnap történt, hogy mindketten hivatalosak voltunk az expasim lakásavatójára. (A mostani pasim és az exem jóban vannak, amikor összejöttem a mostanival, nem tudtam, hogy ők haverok, de nem ment rá erre a barátságuk. ) Az exemről annyit kell tudni, hogy fél évig voltunk együtt, nagyon szendvedélyes kapcsolatunk volt, tökéletesen kiegészítettük egymást, igazi vad, latinos kapcsolat volt.

Amúgy semmi gáz nem lett volna az este, ha a pasim nem kezdett volna el inni és ezzel együtt undorítóan beszélni velem ("na mikor térdelsz xy(az exem) alá, látom jól megvagytok", meg hasonlók), egyébként semmi extrát nem csináltam, inni is alig ittam, teljesen normálisan viselkedtem. Amikor vége volt az egésznek, a pasim haza akart "rángatni" (bár alig állt a lábán), de mondtam, hogy segítek összetakarítani az exemnek, aztán megyek. (15 percre lakunk egymástól). Erre a pasim felkapta a vizet, elkezdett artikulálatlanul üvöltözni velem, hogy utolsó r.ibanc, kérlek itt a szemem előtt d.ugjatok, meg hasonlók, aztán elviharzott.

Nagyon fájt, amiket mondott, sírvafakadtam, kiborultam stb., az exem meg...nemtudom, készült-e erre vagy csak spontán jött belőle, de elkezdett "vigasztalni", vagyis simogatni, csókolgatni a nyakamat, duruzsolt a fülembe, hogy tudja, hogy hiányoznak azok az éjszakák, csak rajtam áll, és lehet egy olyan újra, meg hasonlók.... Szégyellem magam, de becsábultam, és lefeküdtem vele... Tudom, hogy ez undorító, de ez az egy alkalom jobb volt, mint a mostani pasimmal bármikor...

Ma délelőtt szerencsére nem találtam otthon a pasimat, du. aztán hazajött, de szerencsémre tényleg olyan részeg volt, hogy teljesen kiesett neki minden, arra sem emlékezett, hogy az éjjel nem voltam mellette...

Nagyon fájtak, amiket mondott, és ahogy viselkedett, de közben szégyellem is magam, amiért máshoz menekültem...mit tegyek? Hogy másszak ki ebből?

Bocsi a regényért,

21L


2015. máj. 29. 23:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Az fáj leginkább, hogy igaza volt.
2015. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%
Ha fáj ha nem, igaza volt, nem?
2015. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%
Egy utolsó kis r**banc vagy ő meg takony részegen meg mondta a frankót (nem fogyatékos lett a piától) és látod volt alapja amit üvöltözött szakíts vele még most kíméld meg attól, hogy megint meg csalod mondd meg neki, hogy nem bírsz a véreddel és állj ki a sarokra strihelni riherongy
2015. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem valami bonyolult ez. Azzal dugsz, aki éppen ott van. A mai modern világban ezzel elvileg nincs is gond, csak akkor ne költözz össze senkivel, mindenkinek szólj előre, hogy te ilyen"laza" csajszi vagy. Téged minősít, hogy a naaaagy szerelmeddel is 6 hónapig tartott, ebben a kapcsolatban is kemény 5 hónapig bírtál félredugás nélkül létezni... pakolj össze, menj haza anyukádhoz és próbáld átgondolni, hová vezet ez az életmód. Nehogy egyszer a helyszínelők rakják össze a maradványaidat, miután valakit addig hergelsz ezzel a könnyen kapható műsoroddal, hogy részegen szétszabdal.
2015. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
64%
Csak gratulálni tudok neked! Bráfó, tabs-tabs, veldán, gúddzsáb!
2015. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
31%

Utolso...hat asd el magad legyszives...


Csunya dolog volt..foleg, h annyi mentseged sincs h nagyon berugtal :/

2015. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
13%
Na ezért nem járok én 28 alatti nővel. Brávóóóóóó! Nem kell tenned semmit! A lelkiismereted majd megoldja a problémát. Sajnos szenvedni fogsz egy ideig ettől, de majd megtanulod a leckét. Az élet megtanít rá!
2015. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%

"igazi vad, latinos kapcsolat volt."


Így is kell ezt. Ha nem mosolyog rád, akkor a legközelebbivel megcsalod. Tudod miért sírtál! Mert igaza volt a pasidnak. Így is úgy is szét tetted volna a lábad az exednek. Ne a pasid miatt legyél szomorú, hanem azért, mert megbízhatatlan vagy. Majd szólj, ha megint össze vesztek és szobára viszlek. Kb ennyit érsz, nekem (is) csak egy menetet.

2015. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
40%
még a gyomrom is kifordul az ilyen forintos ócskáktól,tegyél egy szívességet szerezz egy kötelet keresd fel a legközelebbi fát és tudod mi a dolgod, sok embert megkímélnél magadtól.
2015. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
98%

A megoldás pofon egyszerű.


Csak folytatnod kell amit elkezdtél.

Vagyis elhagyod a mostani pasidat és vissza mész ahhoz akit szeretsz és akivel sokkal jobb a szex.


Egyéb kérdés ?

2015. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!