Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Undorító dolgot műveltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolgot műveltem?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, pedig elég bonyolult a dolog... Tehát 5 hónapja élek kapcsolatban, a pasimmal már együtt lakunk (én költöztem hozzá), jól megvagyunk, de még nem szoktunk teljesen össze, ez leginkább abban mutatkozik meg, hogy ha valamiben nem egyezik a véleményünk, azt mindkettőnk a szívére veszi, és ebből nagy viták alakulnak ki.

És tegnap történt, hogy mindketten hivatalosak voltunk az expasim lakásavatójára. (A mostani pasim és az exem jóban vannak, amikor összejöttem a mostanival, nem tudtam, hogy ők haverok, de nem ment rá erre a barátságuk. ) Az exemről annyit kell tudni, hogy fél évig voltunk együtt, nagyon szendvedélyes kapcsolatunk volt, tökéletesen kiegészítettük egymást, igazi vad, latinos kapcsolat volt.

Amúgy semmi gáz nem lett volna az este, ha a pasim nem kezdett volna el inni és ezzel együtt undorítóan beszélni velem ("na mikor térdelsz xy(az exem) alá, látom jól megvagytok", meg hasonlók), egyébként semmi extrát nem csináltam, inni is alig ittam, teljesen normálisan viselkedtem. Amikor vége volt az egésznek, a pasim haza akart "rángatni" (bár alig állt a lábán), de mondtam, hogy segítek összetakarítani az exemnek, aztán megyek. (15 percre lakunk egymástól). Erre a pasim felkapta a vizet, elkezdett artikulálatlanul üvöltözni velem, hogy utolsó r.ibanc, kérlek itt a szemem előtt d.ugjatok, meg hasonlók, aztán elviharzott.

Nagyon fájt, amiket mondott, sírvafakadtam, kiborultam stb., az exem meg...nemtudom, készült-e erre vagy csak spontán jött belőle, de elkezdett "vigasztalni", vagyis simogatni, csókolgatni a nyakamat, duruzsolt a fülembe, hogy tudja, hogy hiányoznak azok az éjszakák, csak rajtam áll, és lehet egy olyan újra, meg hasonlók.... Szégyellem magam, de becsábultam, és lefeküdtem vele... Tudom, hogy ez undorító, de ez az egy alkalom jobb volt, mint a mostani pasimmal bármikor...

Ma délelőtt szerencsére nem találtam otthon a pasimat, du. aztán hazajött, de szerencsémre tényleg olyan részeg volt, hogy teljesen kiesett neki minden, arra sem emlékezett, hogy az éjjel nem voltam mellette...

Nagyon fájtak, amiket mondott, és ahogy viselkedett, de közben szégyellem is magam, amiért máshoz menekültem...mit tegyek? Hogy másszak ki ebből?

Bocsi a regényért,

21L


2015. máj. 29. 23:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
80%
A pasidnak még részegen is több sütnivalója van, mint neked józanul :D
2015. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
75%
Én megértelek. Volt egy kapcsolatom 19 évesen, ahol állandóan azt kaptam a páromtól, hogy ilyen meg olyan jó lehetett az exemmel, feküdjek csak le vele, állandóan nyomozott, gyanusítgatott mindennel. Alapja semmi nem volt. Soha egyszer nem jutott és nem is jutna eszembe hogy megcsaljam a párom, bármi történjék. Ha ilyen eszembe jutna, szerint fognám magam, elhagynám a helyszínt, és azonnal szakítanék. Sokszor azon gondolkoztam, hogyha már így bánt, akkor adjak már neki okot is rá. De szerencsére mindig visszatartott valami. Téged pont nem. Mindenesetre szerintem azzal járnál a legjobban, ha mindkét pasit messziről elkerülnéd. 21/l
2015. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
84%
alapbólé nem értem azt a "szakítás után még találkozok az exemmel barátilag" dolgot, sztem ez fasság, ott még van vmi... mondjuk pasid is elég madár h a haverja lepattanóját felszedte, ami mint kiderült hiba volt, mert lássuk be: egy kis ribi vagy. de nem baj, ilyenekre is szükség van a bulikban :)
2015. máj. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
88%

Részeg ember és a kisgyerek mindig igazat mond.


Te már akkor tudtad jól hogy megdugatod magad az exxel, amikor odamentetek. A takaritás alibinél tuti volt!

Az fájt neked, hogy ennyire átlátszóan viselkedtél, hogy a barátodnak ez lejött és odavágta az igazságot.

Hagyjuk a könnyeket! Szégyenled magad, undoritó dolgot tettél ...

De hogy ezt bánod!

Azt bánod, hogy lehullott az álarcod!

2015. máj. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
78%

#15 vagyok

Arra a válasz hogy gyere ki belőle ...

Öszintén mondj el a pasidnak mindent. Lesz ami lesz alapon. De a tisztességes az lenne ha szakitanál vele.

2015. máj. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
75%

Elég bunkó a "pasid" - meg te se tartod annak... az előző meg kiismert eléggé, hogy ezt észrevegye, és kihasználja.


A helyzetből úgy tudnál kimászni, ha ezzel szakítanál (mert hát minek...), az exedet meg megkérdeznéd, ez mi volt?

Szerintem azt fogja mondani, hogy semmi, csak egy bónusz numera... és akkor kereshetnél valakit, akivel becsülitek egymást, ezeket meg hagynád, hadd barátkozzanak tovább, nélküled.

2015. máj. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudnám, mi a francnak kezdesz új kapcsolatot, ha még mindig az ex bránerére csorog a nyálad.

Igen, helytelen dolgot tettél. Szedd össze magad, valld be neki, aztán beszéljétek meg, van-e értelme folytatni (nincs). Egyrészt ne rabold az idejét, az életét, másrészt te minek vagy együtt valakivel, aki mellől 2 szép szóért félredugsz? Sok mindent lehet mondani erre, de azt nem, hogy szerelmes vagy.

2015. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
73%

Igen, undorító dolgot műveltél.

A mostani (melyik is az?) szóval az újabb szemszögéből: elmentetek az exedhez, te nem ittál őt leitattad, aztán összefeküdtél az exeddel, és azóta is remeg a térded.

2015. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
19%
Egy utólsó rib vagy!"segitek takaritani"blablabla!Már akkor is csak dug@i akartál,remélem a pasid egyszer jól felrug és elküld egy lovastanyára ahol a csődörök szétba@zák azt a ret@es pi@ád!
2015. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Igazából te vágytál erre, ne mond már nekem, hogy abban nem volt semmi, hogy a pasid menjen haza, te még maradsz takaritani, segitnei az exednek. ezt te sem hiszed el ugye? te akartad, hogy újra szexeljetek, hiányzott, légy őszinte magadhoz.
2015. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!