Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egy undórító nőszemély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy undórító nőszemély vagyok?!

Figyelt kérdés
Ma van a párom szülinapja,megbeszéltük hogy elmegyünk kettesben egy kicsit szórakozni de nem jött össze mert ma is dolgoznia kell mennie. Én ezt nagyon rosszúl fogadttam ,habár tudom nem is nekem kellett volna háborognom hanem neki,és úgy összekaptunk hogy nem is nagyon szóltunk egymáshoz.Nagyo bánt hogy még fel sem köszöntöttem csak egy levelet írtam neki amiben felköszöntöm de ez pesze nem úgyan olyan.Nem vele van a próblémám hanem állandóan dolgozik és a szabad idejében meg a saját kedvére való dolgokat csinál és úgy érzem minket mert van két lányunk is hátérbe szórít és pár hónapja már hogy nagyon sokat veszekszünk.Hogyan tegyem jóvá, hogy így viselkedttem vele.
2015. máj. 16. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha hazajött a munkából szerezz neki egy szép estét :) olyat amilyet akar és ne szólj ma semmi másról egy szót se
2015. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem kivitelezhető mivel éjszakára ment el melózni.
2015. máj. 16. 18:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy bocsánat,hogy ilyen barom voltam-ot.Reggel pedig ha jön lepd meg egy szép reggelivel és beszéljétek ezt meg.Örülj amúgy,hogy dolgozik és eltartja a családot,ez ne legyen mar baj:)
2015. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

értetek is húzza az igát... hagyd hogy kedvére való dolgokat csináljon szabadidejében, de én megmondanám neki, hogy szeretném ha a lányunknak apukája is lenne ^^

mostanában én is heti 60-70 órákat dolgozom, egyszerűen elfogy az energiám mire hazaérek.


de a legközelebbi szabadnapja ne erről szóljon, hanem ezt teljesen felejtsd el, tedd el későbbre és pótoljátok be amit kihagytatok. Legyél a szokottnál egy kicsit odaadóbb, értékelni fogja :)

2015. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
tényleg... még a szülinapján is te sértődsz meg, mert be kell mennie dolgozni. hisztis egy p*csa lehetsz :D.. ha nem hagynálak el az is max a gyerek miatt lenne
2015. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Hagyjatok a kerdezot beken.Egy arnyos kis no szerintem.Egyszeruen csak aggodik a parkapcsolata miatt.Es be latta,hogy nem kellett volna osszekapnia a ferjevel.

Nem,nem vagy undorito noszemely!.

2015. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Mielőtt reggel lefekszik aludni, lepd meg egy orális kényeztetéssel, annál nincs jobb, utána meg hagyd pihenni, és minden rendben lesz. A kiruccanást meg majd pótoljátok, amikor lesz ideje. :)
2015. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 16. 18:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
undorító nem vagy ezért, nem esett jól a dolog, és ez lett belőle, majdcsak megoldódik. Ellenben az írásod, meg itt pár válaszolóé is az én szememben UNDORÍTÓ! Nektek nem húzza alá pirossal, ha hülyén írjátok le a szót, vagy nem zavar titeket ez??
2015. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Helyesírás: nem nem zavar a piros vonal olyan butus vagykok azt gondoltam dísz.
2015. máj. 16. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!