Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj aki megcsalt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki megcsalt és szeretnék bosszút állni hogy csináljam? Leírásban bővebben.

Figyelt kérdés
Feltétlenül megkell bosszuljam amit művelt mert rengeteg zsozsóval húzott le,alaposan megsértette a becsületem,visszaél a képeimmel,egyik dokumentumommal,nem volt hajlandó letörölni elcsesztem miatta több évet és az lenne a kérdés hogy hogy bosszulnátok meg? Én nem jelentgetem a személyi jogok miatt meg bla bla bla. De én arra gondoltam hogy orrba verném de azt lehet bebírná bizonyítani. Van már pasija mellesleg miután megcsalt. Helyembe mit tennétek? Fizikailag adnék neki valamit, de valami megalázóra is gondoltam. Biztos kap tőlem egy ütést de ha ki lenne zárva a fizikai dolog mit tennétek? ötleteket légyszi meg hasonló helyzetűek is írjanak. (hülyéktől nem kell tanács.) Jó ötleteket várok!
2012. jún. 16. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
pl. jelentsd fel
2012. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A munkahelyével kapcsolatosan ha tönkreteszed biztosan kiakad :D
2012. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Te megütnéd? Te bizony egy igen erős férfi vagy! Anyukád büszke lehet rád.


Inkább csinálj meztelen képeket róla vagy kösd az ágyhoz meztelen és hagyd ott (olyan helyen ahol megtalálja valaki).

2012. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a fogamzásgátlóját valami ártalmatlan pirulára.
2012. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ha van róla meztelen képed nyomtasd ki és palakátold ki a munkahelyén vagy a hol lakik vagy home video van küld el az ismerőseinek és mond el hogy mekkora ribanc! ennyi! :)
2012. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
na... a fülbevalós homokviharunk visszatért. :D
2012. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
belefosnék az ágynemüjébe, kiluggatnám az összes kotonját, vírust telepítenék a gépére, kidobnám a lakáskulcsát, mocskos dolgokat szövegelnék a barátjának, az anyjának adnék róla meztelen képeket, hashajtót raknék a teájába, kihúzná a hűtőjét, kiszúrnám a kocsija gumiját, a munkahelyén meg tönkretenném
2012. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6/6 kuss mert elkaplak meg maszlak :P
2012. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jó, látom emlékszel még rám. :D
2012. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Napiszar? De ha a munkahelyén beégeted mondjuk azzal, hogy hashajtót keversz valahogy a piájába, az se rossz :D
2012. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!