Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan, milyen kis jelekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, milyen kis jelekből lehet rájönni, ha megcsal a másik? (ha nincs együttélés)

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
hmmm, elsőrsorban bízni kell... de miért gondolod h megcsal????
2015. jún. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha gondolod,priviben leírhatom.:)
2015. jún. 6. 01:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod, ha gondolod :)
2015. jún. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha amatőr és nincsen másik mobilja,akkor a meglévőt dugdossa,lekódolja,lenémítja.

a gépre csak inkognitóban megy fel,vagy használat után azonnal előzményt töröl.

ha nincs együttélés akkor kb semmiből sem tudod meg.

2015. jún. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4: A francokat nem.


Ritkuló találkozások, állandóan azt mondja, hogy most nem ér rá. Ha együtt vagytok, akkor sok a veszekedés, nagyon ritka a szex (havi 1-2 alkalom max.) és türelmetlen veled.


Lehet érezni rajta amikor elköszön, hogy már azt várja, hogy leléphessen. Nincs ölelkezés, nincs búcsúcsók, nincs semmi. Max egy puszi és cső.


Ja és amit kifelejtettem (nem vagyok már mai gyerek). Állandóan a Facebookon lóg még telefonon is és elkapja azt, ha kíváncsian odanézel. Még akkor is bizeg az a szar, ha éppen veled néz filmet és nem állja meg azt, hogy ne válaszoljon az üzenetekre.

2015. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó: tapasztalat?
2015. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Az biza.
2015. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal az elejétől kezdve megadtuk egymás facebook és email jelszavát :) A volt barátnője megcsalta és nehezen tudott újra bízni, én meg felajánlottam és tökre boldog volt, hogy csak úgy lazán megadom neki :D Igazából semmi titkolnivalóm sincs előtte, mindenről tud, a legapróbb dolgokig, én is szintúgy. Szinte mindent Vele osztok meg és Ő is velem :D 3 éve vagyunk együtt, 1 éve összeköltöztünk és nem sokára házasság :)
2015. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xp ali ***** válasza:
Ha előkerül a konkurencia. Ha ügyes a párod, akkor semmiből.
2015. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös jól mondja. Hozzáteszem, ha állandóan elkalandozik a gondolata, ha nem figyel rád, ha vissza kell kérdeznie, hogy mit is mondtál, ha elereszt egy sóhajt, vagy éppen üdvözülten mosolyog, amikor azt hiszi, nem figyelsz rá, ha hirtelen megszaporodnak a munkahelyi teendői, akkor kezdhetsz aggódni.

(Legalábbis én ezekre (is) próbáltam vigyázni, amikor szeretőm volt.)

2015. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!