Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom minden pénzt elkölt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden pénzt elkölt. Egyik nap étterembe megy, másik nap éhezik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves,s egyszerűen nem tudja kezelni a pénzt. Pénteken megkapja a fizetését..1-2 nap alatt elbassza hülyeségekre, utána én etetem+itatom,majd ha az én pénzem is elfogy éhezünk.. Addig költ amíg van pénze, nem tudja beosztani...nem gondol arra,hogy lehet,hogy ma még van,de 3 nap múlva már nem lesz mit ennünk. Mit csináljak vele?

2013. szept. 22. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki.
2013. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igazi lumpenproli tempó.


Egész életedben tarthatod.


Dobd ki, míg nem késő.


Nem párod ez neked, hanem élősködő proli kolonc a nyakadon.

2013. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez nem ilyen egyszerű...inkább az érdekelne,hogyan lehet megváltoztatni...Gondolhatjátok,h szeretem,nem hiába vagyok vele
2013. szept. 22. 22:00
 4/11 kolosszus22 ***** válasza:
Tipikus éretlen, felelőtlen ember. 30 évesen ennyi esze van még, ez már jobb nem lesz. Ilyen emberre alapozni nem lehet, ezt férfiként mondom.
2013. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Néha beismeri,hogy ilyen,és égeti a zsebét a pénzt. Megbeszéljük,hogy tudnánk ezt a problémát megoldani..1-2 napig minden okés,aztán újra a régi..


Szerintetek ez elég indok a szakításra?

2013. szept. 22. 22:26
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:
Amennyiben régóta együtt vagytok és mindig ez a műsor akkor igen, változni már nem fog. Egyetlen esély az lenne, ha meg tudnád győzni, hogy ha közös kasszán lennétek te kezelnéd a pénzt.
2013. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A közös kassza annyit takar,hogy ami az én pénzem az közös,ami az ő pénze,az csakis az övé...
2013. szept. 22. 23:02
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:
Az úgy nem megy, nem tudom hány éves vagy, de ha már komoly, közös életben gondolkodsz egy férfival akkor azt ne vele tervezd.
2013. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenki ezt tanácsolja,de be kell látni,hogy nem olyan egyszerű. Mert ha ezt a rossz tulajdonságát leszámítjuk,egy nagyon jószívű,segítőkész,értelmes ember..

Valahogy ki akarom belőle ölni ezt az egészet, nem tudom elhinni,h nem lehet megváltoztatni.

2013. szept. 22. 23:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki a penzt nem tudja beosztani.Azzal csak koldusbotra lehet jutni. Javithatalan betegseg, csak a halalaig tart. Ne is problaj mentokorulmenyeket gyartani mert ugy sem tudod soha atnevelni.Ez betegseg es gyogyithatatlan. Nem erdemes kiserletezni ki kell dobni, ha nem akrsz mellette ehen halni.
2013. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!