Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek, hogy kiderüljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek, hogy kiderüljön az igazság? Félek

Figyelt kérdés
A szitu az, hogy lehet, hogy megcsal a párom. Ezt ki tudnám deríteni úgy, hogy elmegyek és meglesem. Egy étterem, panzió dolgozik és valószínű zárás után a kolléganőjével. Meg tudnám lesni. Szerintetek? Ha kiderülne hogy igaz a megérzésem mit csináljak? menjek oda és ... vagy jöjjek haza és itthon vonjam kérdőre.
2012. febr. 16. 09:20
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Én biztos,hogy meglesném, és ha igaz ott kérdőre is vonnám, érezzék magukat ők rosszul ne Te!

De ha otthon várod meg,ezzel még neki csinálsz jót,hogy nem lesz kínos helyzetbe!

persze ez csak az én véleményem:)

2012. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is meglesném!Aztán kipakolnám a cuccait a lakásból(ha enyém a lakás),ha az övé,akkor pedig én eltűnnék szó nélkül minden szó nélkül.

Ezen nem lenne már mit kérdőre vonni!Felesleges a magyarázkodás.Úgyis tudod,hogy mondhatna bármit,te láttad a két szemeddel,mi történt.Megcsalásra nincs mentség.

2012. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mitől érzed így? Mi változott amiből azt gondolod, hogy megcsal?
2012. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

uhhh, fene tudja... mondjuk ha ez lenne a meggyőződésem, h megcsal ,akkor biztos meg akarnám tudni az igazságot és kideríteném.

De nem hiszem h ott jelenetet csinálnék, csak meg kérdezném, ha hazajött, h nem akarja-e most az igazat mondani, h hol volt. és persze szakítanék vele, ott hagynám.

2012. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dottorre ***** válasza:
100%
Én férfiból vagyok, és csak a másik oldalról közelítem a dolgot. Ha megteszed, és lebuksz, az akár megcsal a pasid, akár nem , a kapcsolatod végét fogja jelenteni. De ha biztos vagy benne, és tényleg 100%-ig biztos, akkor se te menj, hanem egy ismerősöd, akit nem ismer, vgy nem ismer fel a pasid, mert ha véletlenül épp nem megcsalni megy, és meglát... nos én a helyében tuti azonnal kidobnálak. Egyébként pedig ez a bizalom dolog... én lehet, hogy idealista vagyok, de szerintem, ha egy kapcsolatban ilyen dolgok jelennek meg, hogy kémkedne az egyik a másik után ,akkor jobb szakítani, mert aki szerelmes, az nem csalja meg a másikat és nem is gondolja úgy, hogy a másik megcsalja.
2012. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igaz
2012. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok olyan dolog történt ami miatt azt érzem, hogy megcsal.Igen attól félek én is ha mégsem csal meg meg még meg is látna akkor tuti kiakadna.
2012. febr. 16. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

hát akkor lehet küld mást.

De valóban, az már nem egy ideális kapcsolat, ha ilyen problémák/érzések merülnek fel.

2012. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 valook ***** válasza:

Ha meglesed őket, akkor se menj oda. Meg fognak alázni, mert a szemedbe mondják, és te törsz össze , nem ök.

Nézd meg és otthon kettesben kérdezz.

2013. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!