Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet, hogy ilyen durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ilyen durván megcsalt és nem is bántja a dolog?

Figyelt kérdés
Fél éve voltam együtt valakivel, aki többször hazudott, hogy lezárta már az előző kapcsolatát. Az utóbbi nagyon durva volt, én vártam egész nap, ő az exével volt külföldön, egy napra elutaztak, teljesen eltűnt...majd több napi hazudozás után elmondta...Erre nagyon megharagudtam, durván elküldtem, kértem, hogy hagyjuk egymást, de aztán jött amire egyáltalán nem számítottam. Nem akarja helyrehozni, nem is keres. Légyszi ne írjátok, hogy lehetne több eszem, meg megérdemeltem. Szerettem őt nagyon és valamiért azt gondoltam, hogy legalább bántja és legalább kimutatja, hogy rosszul tette. Azóta folyamatosan bulizik, csajozik, nagyon bánt. Én N33, ő F31..

2015. jún. 14. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a válasz: nem szeret,nem szeretett, hülyének nézett.

Egyetlen dolgot tehetsz,minél előbb elfelejted ezt a faxt és keresel olyat,aki értékelni tud.

Nem,nem érdemelted meg,vagyis gondolom, hogy nem.

Próbálj túllépni rajta,annyi hal van még a tengerben...

2015. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érez irántad semmit, nem jelentesz/jelentettél neki semmit... Sajnálom, de valószínűleg ez az igazság. Ő nem erre vágyik, nem egy kapcsolatra, hanem a bulira, meg a csajokra.

Valahogy muszáj túllépned ezen, és keresni egy hozzádvaló férfit.

30n

2015. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te is pontosan tudod a választ, semmi újat nem fogsz tőlünk hallani. Rosszul választottál, mindenkivel előfordulhat az élete során. Nem jó érzés, és fájni is tud, de miután látod mennyire érzéketlen és hozzád nem illő, gyászolnod már nincs mit, mert legalább kiderült és megszabadultál tőle.


Más nem fél éves együttlét után csalódik ekkorát, hanem több éves kapcsolat vagy házasság után.

2015. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egyszer nem szeretett és semmire sem becsült, ami egyértelmű, akkor miért bántaná? A rengeteg jóság meg emberi érzés miatt, amivel tele van a szíve?


Különben ha ennek már fél éve, és te még mindig ezen tipródsz, akkor jó eséllyel azonnal ugranál, ha füttyentene egyet. Remélhetőleg jut a srácnak elég nő numerára mostanában, különben hamarosan újra rád kerülhet a sor.

2015. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Előttem lévő lány nagyon megalázta (akivel most mégis megcsalt) és gondoltam örülni fog kedvességnek, vacsorának, normális hozzáállásnak. Nem jött be :( Ez a legrosszabb, hogy nem érintette meg az egész, ahogyan ő kijött ebből és amit veszített. Lenne még egy kérdésem: bánni fogja vajon? Tudom, h az már nem az én dolgom, de azért jól esne nem tagadom...
2015. jún. 14. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen. De majd csak évek,és ujjabb csalódások,és megalázások után fog rájönni kit veszített veled.
2015. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A hatos válaszoló kedves veled, de ha őszinte választ vársz, nem valószínű. Előfordulhat persze, de évek múlva már rengeteg nőn lesz túl, akik között sok ugyanúgy megad neki figyelmet, kedvességet, vacsorát. Szó szerint egy leszel a többi között, és amit adtál neki, a későbbiektől is megkaphatja.


Vigasztaljon inkább az (mert ez legalább reális, és nem csak udvarias kedveskedés), hogy te viszont találhatsz olyat, aki már megbecsüli majd és értékeli a törődésed. Akkor pedig már nem fog érdekelni téged, visszagondol-e rád, már nem az fog jól esni, ha bántaná és adná annak bármi jelét, hanem majd az akkor párod visszajelzései.


Nem érdemes a múltban rekedni, főleg nem egy ilyen emberért.

2015. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fél év alatt (ami szinte semmi) lényegében össze-vissza hazudozott és folyamatosan megcsalt, és te mégis visszavárod???

Legyen már tartásod!

Nagyon jól tetted, hogy kidobtad!

Idővel túlteszed magad rajta.

32N

2015. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sírt korábban sokat, hogy őt még így nem szerette senki.... Soha....
2015. jún. 14. 21:46
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Első lépés:

33 éves nőként ne viselkedj úgy,mint egy 13 éves kis p*csa. Szedd össze magad! Legyen tartásod! Nem tökéletes? Dobd ki, majd jön másik.


Találnál jobbat. Fogadok veled bármiben ;)

2015. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!