Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet, hogy ilyen durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ilyen durván megcsalt és nem is bántja a dolog?

Figyelt kérdés
Fél éve voltam együtt valakivel, aki többször hazudott, hogy lezárta már az előző kapcsolatát. Az utóbbi nagyon durva volt, én vártam egész nap, ő az exével volt külföldön, egy napra elutaztak, teljesen eltűnt...majd több napi hazudozás után elmondta...Erre nagyon megharagudtam, durván elküldtem, kértem, hogy hagyjuk egymást, de aztán jött amire egyáltalán nem számítottam. Nem akarja helyrehozni, nem is keres. Légyszi ne írjátok, hogy lehetne több eszem, meg megérdemeltem. Szerettem őt nagyon és valamiért azt gondoltam, hogy legalább bántja és legalább kimutatja, hogy rosszul tette. Azóta folyamatosan bulizik, csajozik, nagyon bánt. Én N33, ő F31..

2015. jún. 14. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nem volt beled szerelmes, es kihasznalt, es mivel o nem erez irantad semmit, igy nem is bantja veled kapcsolatban semmi. Lehet kenyelmes volt hozzad jarnia, mert mindent megadtal neki. Orulj neki hogy rovid idon belul kiderult minden es lepjel tul rajta, keress masik ferfit, akivel jol kijossz. Ezt a ferfit soha ne engedd vissza hozzad, mert valoszinu csak kihasznalna ujra.
2015. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, te vagy a legcsodálatosabb lény a földön, engem még soha senki nem tett olyan boldoggá, mint te!


Most akkor már jöhetek szobára? Análba mehet?


Röhej, hogy néhány átlátszó hazugsággal hogy meg lehet őrjíteni egynémely embereket. Szó se róla, első tapasztalataim során velem is előfordult. Csaj könnyek közt mondta, hogy ha engem korábban ismert volna, az egész élete teljesen másképp alakult volna, meg hogy minden kapcsolata teljesen felesleges volt rajtam kívül. Aztán úgy otthagyott egy 20 évvel idősebb, menő ügyvéd csávóért, mint a sicc.


33 éves korodra ideje lenne lassan magadévá tenned a "józan ész"-nek nevezett koncepciót, kérdező.

2015. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!