Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől van ez? Volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt.Több mint fél éve együtt élünk.Amióta új munkahelye van,azóta úgy érzem valami megváltozott.

Ez egy kis cég, kb. 8an vannak munkások,plusz a főnök, a felesége,meg a titkárnők.


Ennyi az egész cég.A barátom reggel fél 7től dogozik este 6-ig. Időben hazajön. Mi kint élünk külföldön, és azért van,hogy ilyen sokáig tud dolgozni. A munkahelyén biztos,hogy addig van ,ameddig mondja,mert az óráspapírt minden 2 hetente le kell adni,amit aláírva a főnökétől visszakap.Így tudom ellenőrizni,hogy mikor meddig van ott.

Hazafelé meg csak 10 perc az út,tehát időben itthon is van.

De furcsán viselkedik velem.Pl. régen is ennyit dolgozott,de mindig volt sex. Amióta az új helyen van azóta csak 1xer egy héten. Érdekes,hogy mindig fehér foltos a gatyája.A telefonokat nem veszi elő ,úgy mint régen, ott van mindig a táskába.

Eddig 15 perces szünete volt,mindig végig beszéltük. Most az új helyen fél órás szünete van, nincs rám csak fél perce,mert rögtön megy vissza,pedig van,hogy még le se telik. A munkáspapírján fél óra helyett 50 perces szünet van feltüntetve,ezt sem értem. Mindenkivel telefonálgat, 5-10 perceket,látom a híváslistáján.Én mindig az utolsók között vagyok. Meg amikor kérdezem,hogy mi volt bent, nem nagyon mond semmit,de azt elmondja,hogy a főnök felesége mennyit takarít a gyárban és,hogy az egyik titkárnőt nem is látta egész nap,és a főnök behívta estére valami programot kellett behoznia.(mert,hogy programíró)

Nem akarom letámadni, hogy van e valakije,mert félek,hogy akkor majd már figyelni fog nagyon és még ennyit sem mond.Mindig hajtogatja,hogy szeret,de inkább úgy mondja,mint akinek bűntudata van,egyáltalán nincs is köztünk semmi.



2012. nov. 28. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsal!
2012. nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyanús.
2012. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fehér foltok a gatyán, az biztos ondó.
2012. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ugye,hogy gyanús?


De hogy álljak elé? Csak szimplán kérdezzem meg,hogy most te megcsalsz? És ha nem? Hogy fog majd rám nézni?

2012. nov. 28. 08:35
 5/15 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, de normális hangsúlyba, hogy úgy érzed mostanában furcsa veled, máshogy viselkedik, gyanúsan, stb. Aztán szépen kérdezd meg tőle, hogy esetleg megtetszett-e neki valaki.

Ha tényleg higgadtan állsz hozzá, akkor talán megnyílik.

2012. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Először higgadtan kérdezd meg tőle, hogy mi a probléma? Mert, hogy valami van. Mondd el neki a nemtetsző változásokat kettőtök közt (itt még ne a gyanúdat).

Ha ideges lesz és csak kifogásokat keres, akkor tuti megcsal. Végül kérdezz rá, mondd neki, hogy ez a gyanúd.

Ettől vagy kiakad, és hárít, vagy mellébeszél és ilyenkor nem néz a szemedbe. Hárít, azt úgy értem, hogy szerinte te leszel hibás a változások miatt.

2012. nov. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért még nem támadnám le. Lehet mostanában több munkája van, stresszesebb, vagy csak fáradékonyabb. A fehér folt lehet előváladék, lehet nem minden nap húzott másik alsót és ezért feltűnőbb.

Persze ettől még lehet, hogy félredug, de ne ezt feltételezd először.

Beszéljetek. Mondd meg neki mostanában elhanyagol és ez neked nem jó. Próbáljátok megoldani a problémát, már ha lehet.

A munkahelyi hívásokról meg annyit, nekünk is papíron egy óra az ebédidő, de gyakorlatilag fél óra és nem mindig délben van, mire ételhez jutok.

28F

2012. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bertold ***** válasza:

A bizalom hiánya a szeretet hiánya! Te nem bízol a Párodban. Megfigyeled, nyomozol utána, ellenőrzöd,magadat helyeznéd minden és mindenki elé. Lehet,hogy szimplán irígy vagy,rájött ,hogy nyomulsz utána és csalódott benned,csak van benne annyi érzés és tapintat,hogy ne bántson meg. valószínű,hogy reggeltől estig dolgozik és fáradt. Unatkozol drágám,és kombinálsz.

Szerintem őszintén próbálj Vele beszélni,tisztázzátok a dolgot, bizz meg benne ha szereted, keress magadnak egy normális munkahelyet ahol reggel 7-től este 6-ig robotolhatsz, aztán néhány hónap múlva visszatérünk rá,hogy Neked egy héten hányszor van kedved szexelni ?

2012. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mindennap tiszta alsót vesz fel.


Az ebédidős tippet köszönöm! Nem igazán tudom,hogy hogy megy ez,mert az én munkahelyemen,fél óra volt a kaja szünet, és az félóráig is tartott.


Csak még az is furcsa,hogy amikor először odakerült az első héten ,azt kérdezte,hogy lennék e nős férfival.

Erre én: dehogy lennék,azért van felesége,hogy azzal legyen ne mással. Miért kérdezed?

Hát csak úgy, mert kérdezték tőle a kollegák,hogy nős-e.

Na most én ebből,hogy ha kérdezem mi volt ma bent, mindig mond egy keveset,de abban a főnök felesége mindig benne van.

Hogy nem-e azért,mert hogy már az első héten kialakult valami és mivel nem tudta senkitől se úgy megkérdezni tőlem kérdezte,meg hogy lennél e nős pasival , AZAZ MI A VÉLEMÉNYED ARRÓL,HA VALAKI FÉRJES ASSZONNYAL VAN?


szerintetek?

2012. nov. 28. 09:19
 10/15 A kérdező kommentje:

Csak itt az a probléma,hogy előtte is ennyit melózott,sőt, délután meg éjszaka is volt és nem volt ilyen!


és akkor én sem voltam ilyen, kíváncsi lennék rá,hogy Te a helyemben mire gondolnál.Szerintem Neked is megfordulna a fejedben! 2xer már becsapott

2012. nov. 28. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!