Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegényem megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem megcsalt a legénybúcsúján. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma, három nappal a legénybúcsú után, másfél héttel az esküvőnk előtt tudtam meg. A legjobb barátja elmondta a feleségének, ő pedig nekem, hogy a bárból egy nővel távozott és nála éjszakázott ahelyett, hogy a megbeszélt módon a legjobb haverjánál aludt volna. Nekem nem mondott semmit, annyit csak, hogy eléggé berúgtak. Ja, és másnap egy csokor vörös rózsát kaptam a vőlegényemtől, most már értem, hogy a bűntudatát próbálta ezzel enyhíteni. Dobjam ki és mondjam le az esküvőt? Soha nem bántottak és aláztak meg ennyire. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. nov. 7. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
98%
dobd ki szerintem. nem érdemel meg téged
2013. nov. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
11%

ugyanúgy téged szeret nem?

akkor meg?

náluk férfiaknál a dugás idegennel olyan,hogy amíg tart jó,egy óra múlva meg eszünkbe sem jut.

nincsen benne érzelem.

egy testi funkció,mint az edzés,ennyi,nem nagy dolog.

de társnak téged választott valamiért,ezt is vedd figyelembe,és azt is,hogy csak 1 ember állítását veszed alapul,ami nem feltétlen biztos.

sok nő gonosz,főleg ha a másik boldogabb,mint ő.

2013. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
23%
Mióta vagytok együtt?
2013. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim válasza:
4%
Még belefér.
2013. nov. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
90%
Kidobnám. Második, te meg hülyeségeket beszélsz, nem minden férfi olyan, mint te.
2013. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Két és fél év együtt járás után kérte meg a kezem. Soha nem történt megcsalás senki részéről ezidáig.
2013. nov. 7. 01:21
 7/76 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg a 2-es nagyon is értelmesen fogalmazott. 30 L
2013. nov. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
4%
Legénybúcsún mit keresett ott nő?? Ha csak valami fizetett táncoslány vagy valami hasonló volt,akkor lépj túl rajta.
2013. nov. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
71%
A nő szégyelheti magát,mert biztos tudta,hogy legénybúcsú van és mégis megba.....atta magát.
2013. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
17%

2# -es nagyon szépen megfogalmazta!

Nézd el neki,megbánta!Veled akarja az életét le élni,téged szered!

28/L

2013. nov. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!