Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet bocsájtani a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsájtani a megcsalást ha exfeleségével tette? és utána hogyan lehet a kapcsolatot kilenditeni onnan?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ,ha pumped gabo csal meg, neki érdemes megbocsájtani.

24L

2015. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás, az megcsalás, tökmindegy kivel tette.

Sőt, ez azért rosszabb, mert azt jelenti, még lelkileg sem tudott elszakadni az extől. Nem érezném magam biztonságban mellette, elengedném..

2015. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy szamit hogy exfeleseg vagy egy no az egyik barbol, a megbocsajtas rajtad all (vagy bukik) illetve azon, hogy a parod hogyan reagalja le. Ha megbanta es veled akar maradni es probalja megoldani, hogy kettotok kozott mukodjon, akkor adhatsz neki egy eselyt.


Nalunk en voltam a megcsalo fel de nem ex-pasival, hanem egy idegennel (marmint paromnak idegen, en egy altalanosba jarta a fiuval, ugyhogy nem volt teljesen idegen) es belattam, hogy hibat kovettem el, megtettem mindent hogy kaphassak meg egy eselyt, amit megadott es azota is boldogan elunk. Ennek kb 6 eve. Nem kivanom senkinek a poklot amin atmentunk, de igy visszatekintve, mivel mar nem tudom meg nem tortente tenni, ugy gondolom, hogy meg hasznunkra is valt, vagyis mi tudtunk belole hasznot kovacsolni mert kozelebb kerultunk egymashoz, nyitottabbak vagyunk es odafigyelobbek.

2015. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégnagyobb gond ez, mint akkor, ha elvileg ismeretlennel tette. Első lépés a megoldás felé: a párodtól meg kell tudd minél hamarabb alaposan, hogy miért vált el és főleg, hogy Biztos elvált-e!
2015. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott még lehetnek érzelmek is...

A hűség nem jellemvonás, hanem egy döntés!!!!

Az a kèrdés hogy az exfeleség volt az igazi szerelem, vagy te??

Valószínűbb az ex... Ez viszont akkor nem csak kósza félóra...

2015. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy csak az exnél nem nagyon kell sokat kínlódni a hódítással és inkább az ex mint egy idegen! Mármint ha olyan az ex!

Minden eset más, de a lényeg ugyan az, keres valamit ami otthon kihűlt elveszett, elmúlt, nem alakult át szeretetté😊

Aki nem csalja meg a párját , az tuti hogy őt csalja a párja !!!

Nekem a bizalmas környezetemben igy működik! Sok családdal van kapcsolatom , kívül minden szép jó, de valaki mindig félre jár....

2015. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!