Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szerintem aljas dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem aljas dolog elhívni más barátnőjét strandolni az illető háta mögött?

Figyelt kérdés
Kiküldetésben vagyok majdnem két hónapig és az egyik kedves kollégám elhívta a barátnőmet strandra úgy, hogy nekem elfelejtett szólni, azt azért hozzá kell tennem, hogy nem kettesben lettek volna. A barátnőm nem ment el és elmesélte a dolgot, de a kolléga valahogy megfeledkezett erről, miközben elvileg "munkahelyi haverság" van köztünk. Csak én vagyok olyan régimódi, hogy szerintem illett volna szólnia, hogy elhívja, vagy tényleg megérdemel pár keresetlen szót?
2015. júl. 24. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Két haverom van. Mindkettő szólna erről nekem előre. Egy férfi ok nélkül nem hív el nőt a pasija háta mögött..
2015. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%

Persze, hogy pofátlanság...

Érintett vagy, miért nem szól?

A barátnőd nem szingli, ő meg ezt tudja, és mégis úgy csinál, mintha az volna.

De ne foglalkozz vele - lúzer.

2015. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Felesleges felfújni a dolgot. Ne féltékenykedj, nagyon rossz tulajdonság!

Akkor már senkivel nem lehet együtt kávézni, ebédelni, elmenni valamilyen boltba, mert van valakije? A strandolás az miben más?

2015. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
csak a címet olvastam el: ja, ghecialjas
2015. aug. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!