Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ötletet kérnék. Hogyan derüljö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletet kérnék. Hogyan derüljön ki a szeretőm férje számára hogy hűtlen a felesége?

Figyelt kérdés
Nagyon règóta viszonya van velem ès már nagyon kellemetlen ez így. Mivel az a házasság már nem házasság ahol az egyik fèl hűtlen,szerintem az lenne a legjobb ha kiderülne hogy mi zajlik a háta mögött. Ha valakinek lenne egy jó ötlete,hogy mit csinálhatnèk hogy kiderüljön a megcsalás,azt nagyon megköszönnèm. Tudom hogy nem szèp dolog ez,de mindenkinek jobb lenne így. Termèszetesen úgy kellene kiderülnie,hogy ne tudja meg senki hogy èn szervezkedtem.
2015. júl. 28. 12:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Én voltam megcsalt feleség, és engem is a nő élettársa értesített(vagy legalábbis az ő neve volt az emailben),utólag tagadta,nem tudom.

Inkább a nőkre jellemző, ez a kiborítom a bilit stílus..


Gondolom ,nem mersz szemtől szemben férfiként kiállni vele, és közölni.


maradnak a nők kis fortélyai, névtelen levél, email,álnéven reg.a facen, ott kép, bizonyíték küldése...stb..


Mit vársz tőle, ha megtudja,elzavarja a feleséget, aki hozzád menekül?


Majd azért írd meg , mi történ, ne tűnj el.

2015. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Sztem az h te mit gondolsz az egy dolog, o nem hagyta el a ferjet nyilvan okkal (tok mindegy h neked mit mond). Ez az O dontese, az o hazassaga az o joga es felelossege megtartani eppugy, mint eldodni.


Az ove-nem a tied.


Ertelek, mert ebben neked is van sok igazsagod es ertem az erzelmi logikadat de barmennyire is fajdalmas/bosszanto hagyd h o ontezze az eletet ahogy o szeretne. Ha a ferje ele allsz ezzel igy lehet h veled marad, de az nem ugyanaz mintha onszantabol tette volna.


Masreszt, ha olyan ferje van mint nekem akkor a pasi nem dobja ki hanem helyrehozzak a kapcsolatukat amiben (miutan elarultad a not) nem lesz reszed, es kb az eletben nem all tobbe szoba veled.


Ez tok olyan, mint a legjobb baratnom evek ota csalja a legjobb baratomat. Konkretan az igazsagerzetem sikit, de nem mondom el senkinek mert NEM AZ EN DOLGOM. Az O dolguk. A baratnom ugy navigalja az eletet ahogy neki jo, fuggetlenul h en mit gondolok es mennyire nem ertek vele egyet.


Egyszeruen elvezd amikor vele vagy es ha egyszer ugy dont h felrugja a hazassagat miattad, akkor az oszinte lesz. Ha pedig marad, az is egy dontes amit el kell fogadni:-)


Ehhez kell felnoni:-)

2015. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, nem lennék a "legjobb barátod" helyében. Kíváncsi vagyok, milyen "jelentéktelen" információkat hallgatsz el az ellenségeid elől. Gondolom téged sem zavar, ha a párod 8-10 szeretőt tart veled párhuzamosan, esetleg gyerekeket is csinál másnak, vagy nem is tudom, a lényeg az, hogy nem akar téged elhagyni, más részlet nem érdekel. Tudod ameddig a legjobb barátnőd csal, de megtartja magának, addig valóban nem a te felelősséged, de ha már megosztotta veled, akkor bűnpártolás hallgatni. (Akkor is, ha a félrelépés erkölcsi kérdés, nem büntetőjogi.) Ha a barátod félholtra veri a barátnődet, vagy a barátnőd a gyerekét, akkor is mosod kezeidet gondolom..
2015. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

A tegnapi14:37es kommentelővel èrtek eddig legjobban egyet. Nem azèrt akarom hogy kiderüljön,hogy tönkremenjen a házassága.

Aki fèl ève folyamatosan csalja a fèrjèt,az már el van cseszve.

2015. júl. 29. 05:26
 25/47 anonim ***** válasza:

23 -as, 22-es vagyok: Van egy olyan dolog, h lojalitas. Ha megbizik bennem valaki, de horribile dictu nem ertek egyet a dologgal amit megoszt velem,azt elmondom neki, de erkolcsi felelossegem akkor lenne ha en csinalnam, de nem errol van szo:-)


Az embereket es a tetteiket objektiven szemlelem (probalom) es attol nekem nem lesz jobb, h neki rosszabb. Engem az nem tesz boldogga, h elvalasztom a ferjetol, gyereketol de otthin boldogan dorzsokhetem a tenyeren es ujsagolhatom az emberekenek h en mennyire jo es erkolcso ember vagyok, a moral erzekem az egeket verdesi es szuper h belemasztam masok eletebe, hazassagaba, jovojebe.


Nem az en dolgom itelkezni, elnek itt tobb billioan, ok majd megteszik. Ha a ferjem megcsalna iszonyuan fajna, de egy botlasert nem fogom kidobni ahogy o sem tenne velem, mert az ember poligam, "orokke huseg" pedig baromi hosszu ido:-)Szerintem a legtobb amit az ember tehet az az, h megprobal, torekszik arra h huseges legyen, ha elbukik akkor ez van, igy jart, nem embert olt.


Mindenkinek a sajat lelkiismeretevel kell elszamolnia, nem masok velemenyevel.A tukorbe egyedul kell nezni, nem 30 masikkal, masreszt oszinten: kit erdekel h mas hogy itel meg?


Ha igy elnenek az emberek akkor soha nem tennenek semmi "rosszat" a bibliaval a fejukon aludnanak az elet pedig elsuhanna mellettuk.


Mindenkinek a sajat dontese h milyen elvek szerint eli az eletet, es ezen dontesuket mindig tisxteletben fogom tartani, meg akkor is ha baromira nem ertek vele egyet:-)

2015. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Igazad van,csak abban nem,hogy botlást említettèl. Fèl èv alatt kb 100-szor feküdtünk le,ez nem botlás. Èn fèrfi szeretőkènt ráhagyom mit tesz,de kezd kellemetlen lenni ez az egèsz.
2015. júl. 29. 13:22
 27/47 PsyhoGirl válasza:

Pot mint az exszeretőm.

Ő is bepróbálkozott a névtelen üzenetekkel de a végén egedül ő szivta meg.Ha dugópajtidnak kettővel több iqja van, mint egy csimpánznak, seperc alatt rájön hogy te kavarod a kakit a háttérben.

2015. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, légyszíves írd le, hogy mit vársz ettől a lebuktatástól! Mit szeretnél elérni, és miért? Köszönöm.
2015. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Ha nem kell, akkor szakits vele, es kesz. Nem muszaj ilyen goreny modon tenni.

OK hogy megerdemelne, de nem toled, akiben megbizott.

2015. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
25%

Irtam privit az elobb.

igazad van!!! Csak ez a no gerinctelen veled is. Buktasd le vallald, hogy te voltal es megszabadulsz a notol is es adsz a hazassaguknak egy eselyt hogy vegre rendbejojjon.

es adsz a tarsadalomank egy eselyt, hogy az ilyen ember mas ferfival ne kezdjen es ne tegyen tonkre mast (ahogy most teged tett tonkre), hiszen nagy esellyel a ferjevel fog ezutan is marafni csak rovidebb porazon lesz. Masreszt szeretosdi egy szemet jatszma es ehhez nagyon sokan asszisztalnak. Tul sokan. De se itt se utana ne szamits sok kedves szora senkitol.

viszont te legalabb megallhatsz egyenesen a tukor elott. Elvalltal es snem sunnyogtal vissza egy alsagos hazassagba.

2015. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!