Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ötletet kérnék. Hogyan derüljö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletet kérnék. Hogyan derüljön ki a szeretőm férje számára hogy hűtlen a felesége?

Figyelt kérdés
Nagyon règóta viszonya van velem ès már nagyon kellemetlen ez így. Mivel az a házasság már nem házasság ahol az egyik fèl hűtlen,szerintem az lenne a legjobb ha kiderülne hogy mi zajlik a háta mögött. Ha valakinek lenne egy jó ötlete,hogy mit csinálhatnèk hogy kiderüljön a megcsalás,azt nagyon megköszönnèm. Tudom hogy nem szèp dolog ez,de mindenkinek jobb lenne így. Termèszetesen úgy kellene kiderülnie,hogy ne tudja meg senki hogy èn szervezkedtem.
2015. júl. 28. 12:47
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Puncit könnyű találni de olyat akivel hatalmas az összhangunk ès szeret azt már nehezebb. Viszont a fèrjèhez köti 6 èv,meg persze szereti is.

Így viszont hogy fèl ève csalja velem valami biztos nincs ott rendben.

2015. aug. 3. 00:09
 42/47 anonim ***** válasza:

Viszont a fèrjèhez köti 6 èv,meg persze szereti is.


Ne viccelj, mi az a hat év???semmi..aki el akar válni,20-30 év után is megtesz, van rá példa...

még gyerekek se kötik össze őket...ja hogy szereti is?na látod?annyira nem,mint téged.


Légy már férfi,állj szembe a férjjel,ha mered,és mondd el akkor neki,ne itt rinyálj...

2015. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

de ezek itt kik? akik azt írják hogy nem baj ha megcsalja,meg az ő dolguk...undorító véglények vagytok,ha veletek tennék meg sikítoznátok :D remélem ilyen helyzetbe juttok ^^


akkor meg ezek lennének a leghangosabbak fojj de undorító itt némelyik amúgy :D



te meg állj elé és mondjad mi van.

2015. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
10%

Azért mert a te házasságod már ráment, menjen rá az övé is?

Ettől aljasabb dolgot nem tudok elképzelni, mint lebuktatni magatokat úgy, hogy a másik fél nem akarja! Komplett életeket tehetsz így tönkre! Legyél már eszednél, ne légy ilyen önző szépen kérlek! :)

Nagyon visszafogtam magam, de botrány, hogy ilyen eszedbe jut...

2015. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Ha elolvastál volna mindent akkor rájöttèl volna hogy nem arról van szó hogy ő nem akarja,inkább fèl a szituációtól,következmènyektől. De ha valakit megcsalnak kb 100szor annak ki kell derülnie,szerintem.
2015. aug. 7. 13:44
 46/47 A kérdező kommentje:
Ha szembe állnèk a fèrjèvel ès elmondanám neki azzal magamat szivatnám meg,mert vège lenne mindennek. Soha nem a legeyszerűbb megoldás a jó,főleg most.
2015. aug. 7. 13:46
 47/47 anonim ***** válasza:
Na borítottad a bilit?
2015. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!