Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ötletet kérnék. Hogyan derüljö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletet kérnék. Hogyan derüljön ki a szeretőm férje számára hogy hűtlen a felesége?

Figyelt kérdés
Nagyon règóta viszonya van velem ès már nagyon kellemetlen ez így. Mivel az a házasság már nem házasság ahol az egyik fèl hűtlen,szerintem az lenne a legjobb ha kiderülne hogy mi zajlik a háta mögött. Ha valakinek lenne egy jó ötlete,hogy mit csinálhatnèk hogy kiderüljön a megcsalás,azt nagyon megköszönnèm. Tudom hogy nem szèp dolog ez,de mindenkinek jobb lenne így. Termèszetesen úgy kellene kiderülnie,hogy ne tudja meg senki hogy èn szervezkedtem.
2015. júl. 28. 12:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
18-as annyira igaz es jo amit irtal. (A 30-as).
2015. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Azt várom (várnám) el ettől,hogy együtt lehessünk. A fèrjr szerintem nem úgy bánik vele ahogy megèrdemelnè,csak kicsit naiv szegènykèm. Lehet azèrt mert fiaal is!ès elnèz neki bármit. Velem teljesen más a kapcsolat,sokkal odaadóbb vagyok.
2015. júl. 30. 05:21
 33/47 A kérdező kommentje:
PsyhoGirl: nem hülye ő,de nem gondolna rólam ilyet. Èn se magamról,pont ezèr nem tettem mèg semmit,most is csak tervben van.
2015. júl. 30. 05:32
 34/47 anonim ***** válasza:
Teged nem ferjul valasztott, hanem csak szeretonek. Ha eddig jo volt ez a szerep, legyen eleg eztan is. Tudja mar a kurafi hogy hol a helye.
2015. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Itt egyes egyedul te vagy naiv...
2015. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Ha a szeretője lennèk csak,akkor nem töltene el velem több időt mint a fèrjèvel. Ès az ígèretei se erről szólnának,boldogság velem,gyerek,stb
2015. júl. 30. 11:52
 37/47 anonim ***** válasza:
Tisztára úgy írsz, és gondolkodsz, mint egy nő.Nem női szerető vagy te véletlenül,inkognitóban?
2015. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Fèrfi vagyok. Nekem meg a válaszok 90%-a úgy jön le,hogy a válaszolók nem a kèrdèssel foglalkoznak,hanem azzal hogy èn egy tróger vagyok. Igaz vagy sem,együtt szeretnènk lenni de nem egyszerű fájdalmat okozni.
2015. júl. 30. 12:52
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a szeretője lennèk "csak",akkor nem töltene el velem több időt mint a fèrjèvel. Ès az ígèretei se erről szólnának,boldogság velem,gyerek,stb"


De de, a szeretoi let pontosan errol szol es ezt jelenti. Lopott idot, meg hazug igereteket.

2015. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik puncit magadnak, és adj esélyt a jelenlegi "szeretődnek", hogy rendbe tegye a dolgait. Ha meg nem fog menni neki, akkor nélküled is vége lesz a házasságának.
2015. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!