Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Boldog párkapcsolatban véletle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban véletlenül becsuszhat egy harmadik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 06:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

A genetikás vagyok :)


Az erősebbnek lehet próbálkozni lenyúlni a csajom, aztán majd kiderül, hogy erősebb-e... ;)

1. A nő párosodjon az (anyagilag, fizikailag) erősebbel, ha azt látja, hogy HOSSZÚTÁVON az majd megvédi, támogatja, családot alkotnak. Ha nem biztos benne, válasszon egy egyel gyengébbet, aki óvja hosszútávon! Ezért írtam az érem másik oldalát, hogy nem baj, ha az egzisztenciális kilátások szerepet játszanak a nő választásában, mert így van kódolva.

2. Nyilván nem minden a genetika, nem ugrunk rá minden tüzelő szukára, csak van bennünk egy - egyénenként különböző mértékben - elfojtható magszórási belső késztetés.

De egy nőnek ezt hiába magyarázom, ők csak a rendes / erős / pénzes pasi részét ismerik. :)

2015. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, pl nálunk a párom az én kedvedben járt azzal, h kiprobáltuk a 3as minden félle formáját
2015. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
Összejöttem egy pasival aki házas, és állítólag boldogok együtt, nincs gond közöttük, jól megvannak.És a pasi azt mondja, hogy soha eszébe sem jutott eddig, hogy megcsalja az asszonyt. Én meg azt gondolom, a jól megvannakon a hangsúly, és azért vannak jól meg, mert a pasi sokat dolgozik, keveset van otthon, nincs idő vitatkozni. Minden esetre, becsúcstam én, mint 3. Ennek lassan két éve, és azóta is tart.
2015. aug. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

#13


"állítólag boldogok együtt, nincs gond közöttük, jól megvannak."


Jó naiv vagy, hogy te ezt mind megetted már 2 éve. A pasi hazudott neked. Ha boldogok lennének, akkor te nem léteznél számára. Egy igen boldog harmonikus kapcsolatban, ahol nincsenek gondok, ott egy 3. fél nem tud beférkőzni.


" mert a pasi sokat dolgozik, keveset van otthon, nincs idő vitatkozni."

De arra van ideje, hogy gyáva módon félrek..féljen veled több mint 2 éve?? Ahelyett, hogy rendezné a gondjait a feleségével. Az is EGY NAGYON NAGY GOND, HOGY NINCS IDEJÜK EGYMÁSRA!!!

Na mindegy, az az ő életük.


A tetteddel meg nem kéne dicsekedni! Mivel te sem vagy egy egyenes személy. Mondhattad volna azt is neki, hogy amíg együtt van a feleségével addig ti nem létesítetek kapcsolatot, de nem ezt tetted!

2015. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

Csak azért írtam le a sztorimat, hogy lássátok, olyan nem létezik, hogy boldog párkapcsolat, de mégis van harmadik. Akkor ott nincs boldog párkapcsolat.

Ti egyébként most az életemet pontoztátok, vagy a véleményemet?

Na de mindegy is :)

13-as voltam

És jaa, tisztázom én ezt az ügyet, de majd a magam módján, egyenesen a feleséggel tudatom majd!

2015. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9%
Igen. Mi boldog párkapcsolatban élünk, de közénk bármikor becsúszhat egy harmadik. Csak nehéz találni sajnos.
2015. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ha boldog a kapcsolata valakinek,az nem kacsintgat másfelé.Tehát szó ami szó nem lehet boldog az a kapcsolat,ahol van egy harmadik is.
2015. aug. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Már a kérdést sem értem, ha "boldog" a párkapcsolat!
2015. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jaj mennyi álszent ember van még ezen a bolygón. Én szeretem a párom mégis becsúszott egy harmadik. És nem bántam meg majdnem egy évig a szeretőm volt. Sajnos azóta is csak ketten vagyunk a párommal ami jó is lenne, de neki a szexuális éhsége sokkal kisebb, meg nem is lehet róla beszélni. Én csak csókolni is nagyon szeretek, jó lenne akár olyan foglalt hölgyet is találni Bp-en aki nem akarja megcsalni a párját, de sokat csókolózna titokban egy idegennel.
2015. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Véletlenül nem !!!

Csak ha eltervezték,hogy bevesznek egy harmadik felet :D pasit vagy nőt :))

2016. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!