Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti bevallanátok a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevallanátok a helyemben, vagy titkolnátok?

Figyelt kérdés
Évente 2-3 alkalommal titokban találkozni szoktam az exemmel. Miután szakítottunk, hónapokkal később összefutottunk, és egy nagy beszélgetés után barátok lettünk. Később kiderült, hogy többet szeretne, de nekem már volt valakim, aki a párom azóta is. Én elutasítottam ugyan az exemet, de a párom nagyon féltékeny volt, ezért azt hazudtam neki, hogy a srácot csak kitaláltam, hogy féltékennyé tegyem őt, ami könnyű volt, mert soha nem látta, és könnyen el is hitte. A srác külföldre költözött azóta, de rendszeresen beszélünk, és mikor néha hazautazik, mindig találkozunk. Bűntudatom van, amiért titokban egy férfival találkozgatok, és hazudok erről, de félek, hogy a párom nem értené meg a mi kapcsolatunkat, és félreértené az egészet.
2015. jan. 8. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom fordított esetben, te ezt hogy tolerálnád?!

Ne mond azt, hogy nem zavarna mert kizárt, hogy ne zavarjon!

Más ha egy olyan fiú a barátod akivel soha nem volt köztetek semmi, és más ha olyan akivel azelőtt együtt voltál!

Nem szép dolog hazudni, de ha egyszer kiderül, szerintem nem lesz jó vége.

2015. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Tényleg csak beszélgettek? Miért kell ezt titokban csinálni?
2015. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A helyedben nem mondanám el,de befejezném a beszélgetéseket,találkozgatásokat az exemmel.
2015. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
Ezen nincs félreérteni, r**anc vagy!
2015. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ne mond el! Te döntöttél így szóval neked kell együtt élni a bűntudatoddal, ne őt terheld vele.
2015. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nagy szerelem volt a miénk, de úgy alakult, hogy a párkapcsolat köztünk valamiért mégsem működhet. Ennek ellenére nem szokás "kidobni a kukába" a legjobb barátunkat és lelki társunkat. De mivel csak az exem, a párom teljesen kiborulna, ha tudná, ahogy én is teljesen kiakadnék fordított esetben. És nem, nem szoktunk szexelni az exemmel, nem történt köztünk szexuális aktus, mióta szakítottunk.
2015. jan. 8. 18:32
 7/23 anonim ***** válasza:
És még csak egy árva csók sem csattant el azóta?
2015. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En is megtennem.
2015. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Egyetlen egyszer, de azt tudta a párom, még azelőtt történt, hogy az egészet letagadtam. Igazándiból attól is elsírom magam, ha megölel, megsimogat, vagy megfogja a kezem, úgyhogy nem túl gyakran "tapizzuk" egymást. Anélkül is zokogásba fulladnak előbb-utóbb a találkozásaink, nem kellene kísérteni az ördögöt.

Vagyis nem igaz az egy csók, mert egyszer csókolóztunk, és pettingeltünk is, de akkor nem voltam együtt a párommal. Az nem számít megcsalásnak, és katasztrofális tévedés volt, ami soha többé nem fordulhat elő.

2015. jan. 8. 18:57
 10/23 A kérdező kommentje:
Szeretett volna a férjem, vagy csak a párom lenni, majd kiegyezett volna azzal is, ha csupán a szeretőm, de én képtelen vagyok rá. Nem megy. És ha engednék neki rájönne, hogy neki sem. Egy tragédia választott szét minket, és máig hiszem, hogy ez nem véletlenül történt, még ha minden egyéb tökéletes is köztünk. Már biztos vagyok benne, hogy nem az a sorsunk, hogy együtt éljük le az életünket, de eldobni is bolondság volna azt a mély kötődést, ami köztünk van.
2015. jan. 8. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!