Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elrontottam, hogy elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, hogy elmondtam neki? 32/N

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 12 éve házasodtunk össze a férjemmel (ő most 37 éves), fiatalkori szerelem, még mindig tart köztünk a láng, viszont megcsaltam. Nagyon sokszor megcsaltam, mivel prostituált vagyok 3 éve, rengeteg visszajáró kuncsafttal. Ő erről egészen eddig nem tudodd, munka miatt nagyon elfoglalt, így semmit nem sejtett erről az egészről. A pénzemet külön számlán tartom, amolyan tartalékként, erről sem tudott. Tegnap viszont mindennel kitálaltam neki, mert már nem bírtam magamban tartani. Nagyon kiborult, ordibált velem, sírt, őrjöngött. Meg is értem szegényt. Viszont kissé túlzásnak találom a részéről, hogy azóta nem hajlandó beszélni velem. Megmondta, hogy el fog válni tőlem, azóta semmi kommunikáció. Nem hiszem el, hogy nem képes megbocsátani, hisz egyáltalán nem volt ez olyan súlyos dolog szerintem, mint ahogyan ő megéli.


Most mit kéne tennem? Segítsetek, légyszi!


32/N



2015. aug. 30. 19:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

NEM VOLT SÚLYOS DOLOG?! Te észnél vagy, te nő?! EZ NEM SÚLYOS?! Akkor mi a súlyos?! Annyira megszoktad, annyira eltompult az erkölcsi érzéked, hogy ezt sem látod súlyosnak? Akkor mit látnál? Hozzád sem bírnék érni, látni sem bírnálak, de még a hangodtól is elhánynám magam ezek után és akkor még nem is dramatizáltam túl! Hogy tudsz egyáltalán tükörbe nézni?! Hogy tehetted ezt meg a férjeddel, aki hűséget fogadott neked? Mondhatsz akármit, azt az embert te nem szereted. Ezt lehetetlen megbocsájtani. Igenis nézz szembe a tetteid súlyos következményeivel, mert rajtad kívül senki sem tehet róla. Ez gusztustalan...

Azt se csodálnám, ha a kedves párod ezek után soha többé nem tudna nőre nézni... nem tudnám érte hibáztatni. Hányingerem van tőled...


24/F

2015. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

VAlószínű kamu kérdés de hanem akkor több mint szánalmas vagy!


Még hogy nem súlyos azért annyira!

Úristen hol élsz évekig csaltad! Bár nekem az gyanús h h lehet ezt 3 évig csinálni úgyhogy semmit ne sejtsen

2015. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez a munkád, akkor az értelemszerűen nem megcsalás. A fodrász se érzékien simogatja a hajam és az orvos sem tapiz. Hanem a munkájukat végzik.


Az viszont teljesen kiakaszthatja, hogy este vele csókolózol, előtte pár órával meg egy másik férfival műveltél valamit. Ezt azért nem mindenki viseli jól.


Vagy lenyugszik pár nap alatt, vagy nem. Próbáld keresni, hogy lássa hogy szeretnéd továbbra is, ne neki kelljen még visszakönyörögnie magát esetleg ha meggondolja magát. De azért ne őrült módjára.

2015. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%
Hmm agyonvertekek volna a pénzt meg lenyúltam volna.
2015. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%
Jah, és ha szakítotok, nehogy leszámlázd neki az együttléteket! Nem lenne ildomos!
2015. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Swingerkent nem is azt tartom durvanak, hogy masokkal dugas. Hanem ha ez titokban zajlik. Ilyen esetben tedd ossze a ket kezed, hogy nalunk nincs szabad fegyverviseles.
2015. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyagilag stabil vagy, hagyd el a párod és élj egyedül!! A párod telszámát ad meg nekem úgyis egy normális fickóra vágyom!!!! Te meg űzd az ipart tovább!
2015. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%

Az előttem szólók mindent elmondtak, csak ismételni tudnék.:

"A házasság alatt megszerzett vagyon, közös vagyon. Tehát, ami pénzt félretettél, annak a fele a férjedet illeti." pont

Ha még egy kis gerinc (állítólag nyomokban a nőkben is felfedezhető), van benned, akkor a pénzedet önként, megosztod vele, és csendben lelépsz.


Mindezt úgy írom, hogy semmi bajom a szakmáddal, és itt is meg szoktam "védeni" a kolléganőidet. Kaptam már miatta, de úgy gondolom, hogy a prostituált is ugyan olyan melós, mint a villanyszerelő.

De amit a férjeddel műveltél az megbocsáthatatlan. Gyakorlatilag kasztráltad, és elvetted tőle az illúziót, hogy vannak rendes nők... Csak remélni merem, hogy a fogtündérről nem beszéltél neki.


A férjed meg már kifizetett. Őnála a luxuskategóriában voltál. Remélem a szolgáltatásoddal tökéletesen elégedett volt. Vagy otthon te is a "fáj a fejem" -et hangoztattad?

Csak puszta kíváncsiságból. Tudod, hogy hány férfivel csaltad meg, és ha igen, akkor kb. mennyivel?

2015. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

18: Tény, hogy a fizetés is közös jövedelem. De ha elfogadja a felét a férj, akkor egy egészen undorító módon képmutató, álszent alak. A kisebb probléma, hogy onnantól kezdve strici is. Ami miatt börtönbe csukhatják.


Kérdező, remélem lehiggadt a férjed.

2015. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#19 Persze a férfiak osztozzanak a nővel mi? Hogy is van az egyenlőség, egyenjogúság? Nem a férje az álszent, tudod jól, hogy kik azok. És igenis fogadja el!!!

Ettől nem lesz strici, a pénz, pénz. Arról nem is beszélve, hogy ha a NAV behajtja belőle az adót, onnantól a NAV is strici lesz?

El kell fogadnia, így szól a vagyon megosztás.

De persze ha a bérgyilkos férj halmoz fel vagyont a feleségnek kéne a fele, és attól még ő ugye nem lenne bérgyilkos?


Az álszent az, amit a sok femináci csinál. Egyenlőségért kiabálnak, miközben "egyenlőbbek" akarnak lenni...


Persze megértem, hogy véded.

2015. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!