Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelmes lettem a szeretőmbe, de nem merem elmondani neki?

Figyelt kérdés
Őszinték voltunk mindig egymáshoz, soha nem áltattuk egymást szép szavakkal. Csak szex kapcsolat van köztünk, de beleszerettem! Felejtsem el , vagy mondjam el neki?

2015. szept. 1. 15:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi van most? Vége lett mint a bot nak és LAPÁTRA tetted vagy kiderült az egész és haza ment. Nehez tudom de TE meddig akarod ezt hozni elvegre TE itt egy nem szepmmondani de egy masodhegedüs vagy. És TE is szeretnél gondolom egy stabil kiegyensúlyozott kapcsolatot esetleg gyereket? Vagy ez jo igy neked örökre? Mig a terved dugni vele amig kiderült ?
2015. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!