Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfit el lehet csábíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfit el lehet csábítani? 10 pasiból hány mondana nemet, ha kapcsolatban él és egy számára veszettül vonzó nő bepróbálkozik nála, akit ismer és akiért odavan? 22n

Figyelt kérdés

Bepróbálkozás=falhoz nyomja, megcsókolja, bármi. Őszintén!


Ki mondana nemet? Igent? Miért igent, vagy miért nemet?


2015. szept. 12. 21:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nem nő, hanem k*rv@.
2015. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
6%
#10: Ez már unalmas. Van, amikor meg lehet ütni egy nőt. Na ez is ilyen. Fordítva Ő is felpofozna. Nem kell a lovagiaskodás, unalmas már...
2015. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Clark Kent.. ***** válasza:
91%

Tehát ha egy 50 kg-os nő felpofoz egy 80 kg-os férfit, akkor azt vissza kell adni?


Én azt gondolom, hogy csak egy kőbunkó képes megütni egy nőt. Még a profi, elismert csajozók (Pl Zsedényi Csaba) se lenne képes erre.


Sajnálom a leendő családodat (ha lesz egyáltalán.)

2015. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
53%
Akkor egy 90 ks-sat meg lehert ütni? Úgy tűnik csak a súly számít ;)
2015. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
7%

Azt nem mondtam, hogy a családomat verném. Következtetésekbe bocsátkozol, fals módon. Egyébként igen, ha veszi a bátorságot, hogy megüt, visszakapja. Ha nincs annyi esze, megérdemli. Én nem fogom az első ütést indítani soha. Pontosan addig vagyok kulturált, amíg a másik fél is. De ez már eltér a témától...

A lényeg, hogy ha kapcsolatban lennék és erre vetemedne egy nő, szemrebbenés nélkül kapna egyet igenis! Aki ilyen merész dolgot művel és nem tiszeli a kapcsolatomat semennyire, az megérdemli. Nem érdekel, ha törékeny!

2015. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
#15: mielőtt leszidnál az ellentmondásért: a páromat nem ütném meg soha, ha ő sem. Azt rá értettem. A másik esetet pedig full idegenre.
2015. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Clark Kent.. ***** válasza:
45%

Én egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy a családodat nem ütnéd meg. Ez az egész nem is teljesen akarat, hanem mentalitás kérdése. Akiben alapból benne van a mentalitás arra, hogy megüssön egy nőt [nem, nem a kg számít, csak szemléltetés volt], azoknál bizony elég nagy az esély, hogy feleségverők lesznek.


Természetesen nem arról van szó, hogy szándékosan akarná verni a feleségét, hanem "hirtelen elsül a keze". De a te életed egyébként, azt csinálsz, amit akarsz. Ha szerinted jó dolog a nőket megütni, akkor én azt tudom mondani, hogy szánalmas egy életed lehet. Példádra pedig senkit sem buzdítanék.

2015. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
96%

8-as, h@lye vagy. Megütnél egy nőt, mert bepróbálkozik miközben neked párod van?? Ne ebben érezd hogy férfi kell legyél...légy férfi akkor, amikor simán nemet tudsz mondani!

Próbálkozni lehet bárkinek, rajtad múlik hogy nemet mondasz vagy sem. Gyenge vagy, ha úgy érzed, csak ha ütsz, úgy tudsz ellenállni más nőnek!

2015. szept. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Nem rólam szól a kérdés, de már egyesek megmutatták milyen f-sz-gyerekek...


Messzebb kerültem a barátomtól munkaügy miatt. Van a közelében egy olyan nő, aki neki nagyon bejön. Azért kérdezem.


A nőt verő "férfinak" üzenem, hogy vegyen gerincet.

2015. szept. 13. 08:33
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem minden fèrfit lehet elcsábitani.Aki szereti a párját az tud nemet mondani.
2015. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!