Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mostanában tényleg sok feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában tényleg sok feleség tart szeretőt? Mi az oka, hogy mostanában szívesen mennek a málnásba?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Talán csak a férjek előjoga?
2015. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az lehet az oka, hogy akkor jöttek rá, hogy rossz párt választottak, miután kimondták az igent...
2015. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A hűtlenkedés nem mostanában alakult ki, pont egyidős a párkapcsolattal.:-) Ami (talán) változik, az a szemlélet, a férjeknek megengedett, sőt, bizonyos társadalmi körökben elvárás volt a szeretőtartás, az asszonyt meghurcolták érte, ez ma már nem (teljesen) így van.

Nem támogatom a félred.gást (egyik nemnél sem), de azért halkan megkérdezném, vajon a szeretők mind független, nőtlen férfiak? Valószínűleg nem, akkor meg?

2015. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen is sok feleség tartott szeretőt, nem annyira új divat. Erősen kétlem, hogy mostanában sokkal többen lennének, sőt - szerintem inkább kevesebben vannak, mert nincsenek hozzákötve a kötelező házassághoz...
2015. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy így lenne, de ha mégis, mindig kettőn áll a vásár. Ahogy két ember kell a házassághoz, úgy a dolgok megbeszéléséhez is. A magyar férfiaknak sokat kell dolgozni, ugyanúgy ahogy egy nőnek. Viszont sokan elfelejtik, hogy egy nő érzékeny és az évek folyamán ez elmarad. Ugyan az a helyzet, mint a férfiaknál. Ha otthon nem kapja meg, elmegy máshova keresni.
2015. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, én nem tartok és soha nem tartottam. Sőt a szomszédasszonyom sem tart, csak észrevenném :)
2015. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olvasmányaim alapján mindig gyakori volt az ilyen, évezredek óta, a szigorúbb társadalmakban is, lehetett őrzés, halálbüntetés, akármi, ha egy nő nagyon félre akart menni, mindent megtett érte és elég gyakran sikerült is neki. Ebben nem látok semmi furcsát.
2015. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
60%

A Nők egész másképpen látják és közelítik meg a házasságtörést,mint a férfiak.Míg egy férfi ürít egyet,ez a Nőnek nehezebb dolog.Emotív alapon kell hogy sérüljön,ahhoz hogy máshol keresse a boldogságot.Ugye észrevettétek a különbséget.A férfi a sexet,a Nő a boldogságot keresi.Nem ugyanaz.Persze ez senkit sem jogosít fel a privilégium odaítélésére.

Alapvetően azt gondolom,ha mégis megtörténnek a dolgok,egy valamire való Nő sokkal nagyobb bűntudatban éli az innentől már őszintétlen életét,mint a férfi.

2015. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ne mondd #8 :D
2015. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nem egy férjes csajom. De én senkit nem csaltam még meg. Eddig. :) 46 / F
2015. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!