Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktassam a szeretőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktassam a szeretőt?

Figyelt kérdés
Férjem munkahelyen összejött egy családos nővel, fizikailag csak csók volt, de szerelemféle volt közöttük. Együtt maradtunk, és úgy érzem jó felé haladunk, úgy látom férjem tényleg befejezte a nővel. De motoszkál a gondolat hogy valahogy tudassam a csaj férjével milyen egy álszent nő a felesége. Ti elmondanátok? Egy névtelen emailre gondoltam. Csúnya dolog a bosszúállás, de megérdemelné hogy ő is szenvedjen kicsit. Vélemények?

2015. okt. 19. 12:49
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Az édesapja mondta el neki miután szegény gyerek nem tudta hogy az anyja miért nem eszik és miért van teljesen maga alatt.
2015. okt. 19. 18:29
 22/35 anonim ***** válasza:

Szerintem az a sajnálatos, hogy ilyen nevetséges dolgok miatt szétmennek kapcsolatok. És a nők még kikérik maguknak, hogy mennyire jogos volt elhagyni a férjüket, meg elvesztegették az éveket... Te választottad, hogy elhagyod...

De mindegy, ha nektek ez kell, a következő vagy jobban vigyáz, hogy titokban tartsa...

2015. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
46%
Tudod, kérdező, ha valakit megcsalnak, abban az ő keze is vastagon benne van. Nézz körül a saját portádon, mielőtt mást bemártasz.
2015. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a saját hibáimmal, elismerem őket tudom hogy én is hibás vagyok. De ez nem ment fel mást sem a felelősség alól.
2015. okt. 21. 09:02
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, teljesen egyetértek veled. Én biztos megcsinálnám, de nem most. Várj.


Én postán adnám fel a férj nevére a hívás részletezőt, és kiemelném a számokat. Hogy karácsonyra megkapja. Na biztos jó karácsonya lenne.

2015. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"Együtt maradtunk, és úgy érzem jó felé haladunk, úgy látom férjem tényleg befejezte a nővel."


És te most ezt szeretnéd megbolygatni egy névtelen levéllel, amiről nyilván a férjed is és minden más érintett személy is pontosan tudni fogja, hogy te írtad, csak annyi egyenesség nem volt benned, hogy névvel felvállald a saját tettedet?


Meg tudnád fogalmazni, hogy ha megtennéd, amit fontolgatsz, az a ti életetekre, a ti kapcsolatotokra - aminek az újraépítésén dolgoztok - szerinted hogyan hatna?


A másik nőnek is van(nak) gyereke(i)?

2015. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: ez az egy tart vissza, hogy nem tudom férjemet hogy érintené...pozitívan biztos nem. Ha csak a nőre lenne kihatással már megcsináltam volna 109×.

Két gyereke is van a nőnek, a kisebbik után járó gyesről ment vissza dolgozni utána vették èszre egymást. Tipikus elhanyagolt, kiszabadult anyuka szindróma...

2015. okt. 22. 12:41
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Olvass a temaban es menj el pszichologushoz lehetoleg a ferjeddel egyutt. Neked most nem az a feladatod, hogy a szeretot buntesd, bar orult jo erzes lenne tudom, de a ferjeddel a jovod a tet es inkabb azzal foglalkozz.

Z ELSO ilyenkor, hogy a ferjeddel feltarjatok az okokat ami az o megcsalasahoz vezetett (ja es te ne hibaztasd magad, mert nem te vagy a hibas, hanem kizarolag a FERJED, o csalt meg nem te ot es nem is a szeretoje teged, ezt el kell fogadnod). Aztan meg kell bocsatanod es ujraepiteni a bizalmat. Ha ez nem megy es egy ev mulva meg mi idg elokerul a tema, akkor el kell valnotok es uj eletet kezdeni, mert ugy nem elhettek, hogy orokke unteted a ferjed vagy magadban felszakitod a sebeket.

A szeretot csak akkor buktasd le, ha a ferjedet is kidobod. Egyeb esetben konnyen rosszul johetsz ki az esetbol pl. A ferjed valoban rohan es megmenti a volt szeretojet es nagyon pofara esel vagy a szereto kiterit olyan rezsleteket, amiket nem tudtal a kapcsolatukrol es talan nem is akarnal vagy legalabbis jobb lett volna, ha a ferjedtol tudod meg...de ha ezekre felkeszultel, akkor hajra tedd meg.

2015. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
53%

Az utolso hozaszolasodra kerdezo: az empatiadat vedd mar elo. A pszichologusok statisztikai szerint a nok legveszelyeztetettebb idoszaka pont a munkaba visszaerkezes kisgyerek utan, amikor is szeretojuk lesz. Es nem feltetlenul az o "rossz veruk" miatt, hanem pont az otthoni ezartsag, elhanyagoltsag es a munkaban valo helytallaskereses miatt is, amikor urambocsa lecsapnak rajuk a szabad vagy a ti esetetekben nem szabad ferfiak es mindket fel elvezi a szitut (a visszatero anyuka vegre kap pozitiv visszajelzest es nemcsak a gyereketol otthon...) a ferfi meg elvezi, hogy egy poros kis no felszabadul es kinyilik elotte es ettol csak folytatja.

Nagyon necces idoszak es ne hidd hogy unalombol csinaljak sokkal rosszabb a helyzetuk es kiszolgaltatottak es gyengek (mert nyilvan mondhatott volna nemet is).

Ismeros a szitu voltam benne.

2015. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nem teszek semmit egyenlőre ez ügyben.
2015. okt. 23. 01:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!