Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretem a páromat, minden jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, minden jó vele, a szex is. De az ember kíváncsi. Vélemény? A többi lent

Figyelt kérdés
Engem vonz az erotikus masszázs, ha elmennék, vajon lenne lelkiismeret furdalásom? Legjobb lenne, ha együtt mennénk és neki is csinálnák, de őt nem érdekli

2015. okt. 29. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hát figyelj most...ha őt nem érdekli én elmehetek veled! :) hétvége jó ..valamelyik! :D
2015. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Koma, ha én szerelmes vagyok, nem vágyom rá, hogy egy másik nő babaolajjal verje ki a f.aszomat. Gondold át ezt a kapcsolatot...
2015. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha a párod adna neked erotikus masszázst? Pláne, ha utána meg te kényeztetnéd őt egy "jónimasszázzsal"! Ez nem járható út?

Így nem kellene lelkiismeret furadallásodnak lenned.

Ha kell küldök nektek videót, hogy meg tudjátok tanulni.

2015. okt. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

9-es: :D

A véleményem nekem is az, hogy ha valaki szereti a párját, nem kívánkozik más nők után, még erotikus masszás céljából sem... Amúgy az milyen? A végén elélvezel?

2015. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És a párod nem hajlandó rá, hogy neked ezt csinálja? Egyébként meg itt rengeteg a sok erkölcscsősz ember majd kíváncsi leszek, hogy 2 gyerekkel 20-30 éves kapcsolatban is a valóságban is ilyenek maradnak-e és mennybe kerül mindenki :D
2015. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jobb ha tud róla és engedéllyel csinálod (már ha belemegy) mert már most lelkiismert furdalásod van.

Én is ugyan ilyen cipőben járok de nem hiszem, hogy elmennék mert egyszer úgy is kiderülne valahogyan és többet ér a kapcsolatom. Amúgy az utolsó válasszal teljesen egyetértek.

2015. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
"Koma, ha én szerelmes vagyok, nem vágyom rá, hogy egy másik nő babaolajjal verje ki a f.aszomat. Gondold át ezt a kapcsolatot..." Ez marhajó komment :D
2015. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ideje saját útra térned egy kis időre. Ha ilyen eszedbe jut akkor jusson az is eszedbe, hogy lehet, hogy elpazarlod az életed egy emberre miközben azon jár az eszed milyen lenne másokkal. Hiába szereted, ha kíváncsi vagy akkor már másra IS vágysz. A megszokás a legnagyobb gyilkos ami csak létezhet az ember életében. Mert lehet, hogy közben olyan élményeid lennének mással, amikhez hasonlót még soha sem éreztél vagy éltél át. Egy kis kalandba nem halt még bele senki és szerintem még nem fogadtatok egymásnak örök hűséget se. Okosan kell csinálni és tapasztalni. Aztán ha tetszik lépni, lezárni ezt a kapcsolatot ha nem tetszik akkor meg élni boldogságban tovább, mert akkor rájössz, hogy őt és csak őt kívánod. Ha vonzz valami és a párod nem azon van, hogy átélhesd, megélhesd akkor ő nem a te párod csak megszoktad hogy veled van meg ő is. A pár attól pár, attól társ, hogy azt nézi, hogy neked mi a jó. Másodsorban nézi csak, hogy neki mihez van kedve. A párok így gondolkodnak. A megszokásból együttlevők nem. Jöhet a sok lefikázó komment !! De akkor is ez a valóság, még ha olyan nehéz is elfogadni. :-( Jah, nem én találtam ki, hogy a világ így működjön, csak talán túlságosan is figyelem az embereket és a jellemeket.
2015. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!