Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem bírom abbahagyni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom abbahagyni? Tényleg olyan rossz ez?

Figyelt kérdés

Van barátom kb. 5 hónapja. De van mellette egy szexpartnerem is. Nem így volt tervezve, vele ugyanis pár héttel hamarabb kezdtem el járni. Azt hitten lehet belőle valami, de rájöttem, hogy csak a szexre kellek neki. Panaszkodtam, hogy ez így nekem nem jó, de nem tudtam ott hagyni. A barátom viszont igazi társ, akire támaszkodhatok is, és megvan a lelki kötődés, sőt a vonzalom is. De ha a partneremmel ágyba kerülünk, úgy érzem megszűnik körülöttem a világ. A szexben mindent meg tud nekem adni, ellenben a barátommal. És kicsit olyan, mintha akkor elérhetőbbé válna. Nem tudok szakítani egyikükkel se. Tudom, hogy nagyon jellemtelen vagyok, de kikészít, hogy nem tudom hogy lépjek ki ebből.

18l


2015. nov. 1. 20:05
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:
85%
Bitch please
2015. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Minden 18 éves lány ennyire suta agyilag? Kemény. Remélem ez kamu. Mert, ha nem, akkor egy hatalmas k...a vagy.
2015. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
jól haladsz :)
2015. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég rosszul hangzik.

Nem tiszteled a barátodat,ez a legnagyobb baj.

Tessék gondolkodni,szerintem szakítanod kellene.

Minél tovább csinálod ezt vele,annál fájdalmasabb lesz,mikor megtudja.

Az ilyenek általában kiderülnek,maximum akkor nem,ha az egyik fél fülig szerelmes a másikba.

Szégyelld magad,de nagyon,és mielőbb hagyj fel a "kettős játékkal!"

2015. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Lodd le magad. Pls. Az emberiseg IQ atlaga feljebb lendul es megszabadulunk toled. Mindenki heppi, te meg dughatod a fergeket a fold alatt
2015. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Inkább az a kérdés, hogy miért mentél bele?

"Tényleg olyan rossz ez?" [link]

2015. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

nem sajnálod szerencsétlen barát 2-t?

csak azt nem értem ,ha ő mindig melletted van ,szeret téged stb ,hogy a francba van már 18 évesen annyira romlott lelked hogy így megalázd?ez a durva ,nem a ri bancság ténye.

2015. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Undorító lotyó vagy. Nem szereted te a "párodat", csak kell valaki, akivel az utcára is kimehetsz! Hogy játszhatsz így mások érzéseivel, te szuka?!
2015. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Melyik a fontosabb a jó szex vagy a barátod de szerintem te is tudod nem való neked kapcsolat(még).Szakíts mindkettővel mert egyiket sem szereted és ne gyere a kamu dumákkal s keress egy harmadikat akivel a szex is klappol.Bár ahogy a fajtádat elnézem úgy is folytatni fogod!
2015. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te mit csinálnál,ha a barátodnak lenne melletted egy szexpartnere?
2015. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!