Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezt megbocsájtanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megbocsájtanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 21F, akivel 2 éve vagyunk együtt. két év alatt egyszer szakítottunk, ezt a mai napi nem tudta elfelejteni, de ő akart engem visszakapni. Menet közben fordult a kocka, nála szeretet lett a dologból, nálam szerelem. mostanában nem mennek túl jól a dolgok, dolgozik és ez nagyon megviseli, nincs kedve beszélgetni velem, stb. Valakitől olyan dolgokat tudtam meg róla, hogy a hátam mögött a haverjával szinte minden csajnál bepróbálkozott, de nem lett belőle semmi, mert vagy a csajok röhögték körbe, vagy ő jött el, mert ott voltam neki én. Amikor ezt megtudtam, már nem akartam annyira visszaszerezni az akkori kapcsolatunkat. Ez a haverja őszinte volt velem, mert a párom az ő kicsapongó életét követi, az első egy évben, amíg nem szakítottam vele, nem volt ilyen. Én rontottam el elsőnek, hogy elhagytam, amit meg is bántam, mert szeretem. Féltékeny típus vagyok, neki ebből lett elege, mondta egy párszor a havernak, hogy elhagy, de mégse történt meg, erről nem tudtam. Van egy csaj, akivel dolgozik, kikérte róla haverom véleményét, elhívta pizzázni a hátam mögött, véletlen derült ki. Ez mind a hátam mögött ment, miközben mondjuk ki, jól megvoltunk. Most van ellene egy adu ászom, amit ki kellene játszanom, csak akkor elárulnám azt a haverját, aki nekem ezeket elmondta. Azért mondta el a haver ezeket, mert már neki is kezd szánalmas lenni az, amit a párom csinál. Szóval párom úgy képzeli el, hogy olyan akar lenni, mint haverja, de haverja mondta neki, hogy ne akarjon neki bizonyítani, mert ő már ki van égve, páromnak meg megadatott az igazi szerelem, ami neki nem. De ő ezt nem becsüli meg. Szóval van egy védőkártyám, tudok mindent, de mégis úgy kell tennem, hogy nem tudok.

Mit tennétek?

22/N


2015. aug. 11. 12:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Próbáljam vele megértetni, hogy ez nem jó út, vagy hagyjam az egészet?
2015. aug. 11. 12:29
 2/13 anonim válasza:
Én szakítanék vele. Tudom, hogy nem könnyu, de én ezt nem bocsájtanám meg neki, akármennyire is szeretem.
2015. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

En sem viselnem el, hogy hulyenek nez, a hatam mogott szervezkedik, probal csajozni, stb. Szerelmes vagy, az addig oke, de ennyire ne legyen hulye, mindennek megvannak a hatarai.


Egyertelmuen nem vagy neki fontos, nem becsul meg, kicsapong.. miert futsz meg mindig utana? Ha beszelsz vele errol, max ovatosabb lesz. Menjen, elje csak ki magat, te meg keress valaki olyat, aki mar felnott egy parkapcsolathoz.

2015. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ki jáchatod az aduászodat ugy ha azt mondod h egy barátnődet akarta fel szedni (nem kell tudnia arról h nem létezik a csaj) és akkor nem a haverját árulod be csak a "barátnődet" és én már rég dobtam volna de ugy h egy életre meg bánnya az a nyomorult h megcsalt
2015. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2 év alatt ennyi bonyodalom! Neked ez megéri? Én szakítanék, már ott feladtam magamban a sztorit, hogy egy haverjával beszélte meg, hogy lhagy, meg h csajoknál bepróbálkozott.. arról, h konkrétan valakit el is hívott pizzázni.. az meg már egy akkora felkiáltójel, hogy nem voltatok meg jól... maximum részedről. De ezekszerint neki ez amolyan ne legyen egyedül , míg nem talál jobbat tőled kapcsolatnak tűnik számomra.
2015. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy kutyából nem lesz szalonna. Nem fog megváltozni, hagyd ott, ha szerelmes lenne beléd még akkor is udvarolna másnak, így meg lána semmi visszatartó erő, bocs.
2015. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi bonyodalom ? :) Igazából a kérdező szakított a sráccal 1x. Most meg a haver bekavart. Miből gondolod, hogy a haverja igazat mond ? Nem tetszel neki véletlenül ? :))
2015. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vaj van a füle mögött, pontosan tudja az okát, ha elhagyod, nem kell bizonygatnod. Hagyd a fenébe az egészet. Mondd meg neki, sok forrásból hallottad, hogy téged a hátad mögött aláz, másokkal próbálkozik, ez elég volt neked, hogy kiábrándulj belőle. Teljesen felesleges konkrét okokat mondani, bemártani másokat, mert minek? Úgyis tudod, hogy megtörtént, nem számít, kitől van az infó. Csak a párodnak adnál olyan bűnbakokat a kezébe, akiket hibáztathat azért, ami valójában az ő hibája. Szakíts vele. Ő nem akar igazából veled lenni, csak kell a kényelem, semmiképp ne fogadd vissza akkor sem, ha úgy tesz, mintha fontos lennél. Valószínűleg teperni fog egy darabig, de csak azért, amiért eddig sem szakított: kényelmes neki a hátország. Nem szeret és nem tisztel téged, hagyd a fenébe.
2015. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudhatom biztosra, hogy igazat mond. De része volt egy kicsit. De épp ezaz, nem mondhatom a barátomnak, hogy mindent tudok, mond el mindent. Vagy mégis?
2015. aug. 11. 12:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt megtámadod nem ártana kutakodnod kicsit utána, a digitális világban már mindennek nyoma van, facebook, viber bármiféle üzenetek
2015. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!