Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Esemény utáni tablettát akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát akar szedni, mi ez ha nem megcsalás?

Figyelt kérdés
Tegnap elment bulizni; nélkülem most meg kitalálta hogy neki esemény utáni kell. Próbálja beadni hogy nem volt semmi, neki félévente szednie kell ezt a szart. Higyjem is el?

2015. dec. 26. 23:26
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
még azt el is hinné az ember ha pl. egy női hormonális problémára adna az orvos fogamzásgátlót.. no de 72h-s tabit :D nekem 1x kellett amikor párommal szexeltünk és kiszakadt a gumi :D akkor is közölte az orvos, hogy ez nagyon nem tesz jót... nem hogy adja az orvos kötelezőre :D édes isten... micsoda hibbant nők vannak :D
2015. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenképp meg akarod hallgatni a teljes történetet, legalább kanyaríts belőle egy jó kis stand up comedy sztorit. :-) Azt tudom, hogy vannak bolond emberek, de ezt a verziót még nem hallottam. :-)
2015. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ilyen istenba*ta nyomorékok... Megérdemlik egymást a másik faszival.
2015. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 Missi_Key ***** válasza:
100%

ehehehehe..lol..ez nagyon komoly :D


deminek mondta meg? nemár..valaki még drogozik is úgy hogy a másik nem tudja, ez meg bejelenti hogy esemény utáni kell :D...könyörgöm azt ne mondd hogy neked kelett volna megvenni :"DDD

2015. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kamu, semmiféle orvosi indoka nem lehet annak, hogy valaki ilyen gyógyszert szedjen félévente, vagy akármennyi időnként.

Ne hidd el, ez tényleg mese habbal.

2015. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%
nemgyenge!
2015. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Na jó gyerekek nagyon naiv voltam...

Közben megnéztem a facebook beszélgetést ami szintén "perdöntő bizonyiték" xD

Bizonygatja hogy félreértem egyre nagyon mellébeszéléssel

2015. dec. 27. 00:50
 18/59 A kérdező kommentje:

Csak egyre mélyebbre sülyed.

Megkaptam hogy nekem jól is jött, csak ürügy hogy szakithassak vele

2015. dec. 27. 00:52
 19/59 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd a fenébe ez még azt is kimagyarázná ha rajta kaptad volna őket az ágyban.Amúgy hogy lehet ilyen amatőr hogy elmondta?Simán eltitkolhatta volna.Hát úgy látszik ebben nem vmi profi.A karácsonyi ajándékot még visszakérheted.
2015. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
Használt aru nem kell. Enis megbocsajtottam a megcsalast, es ujabb megcsalas kovette
2015. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!