Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Esemény utáni tablettát akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát akar szedni, mi ez ha nem megcsalás?

Figyelt kérdés
Tegnap elment bulizni; nélkülem most meg kitalálta hogy neki esemény utáni kell. Próbálja beadni hogy nem volt semmi, neki félévente szednie kell ezt a szart. Higyjem is el?

2015. dec. 26. 23:26
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan ribike lehet, akit ha rajtakapsz a postással, akkor egyből azt kérdezi, hogy neki hiszel, vagy a szemednek? :D

Zavard el.

2015. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 opened paradise ***** válasza:
100%
Megfogadnám Sunshinedoll tanácsát,elvinném a kórházig és beraknám egy kihelyezett inkubátorba,mert tuti,hogy nem kapott elég oxigént anno :D
2015. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Megbocsájtottam neki
2015. dec. 27. 18:43
 34/59 opened paradise ***** válasza:
100%
Akkor mégse ő a leghülyébb ebben a kompániában...
2015. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
kérdező te nagyon szerelmes vagy, de ugyanakkor h*ülye is... aki egyszer megcsalt meg teszi újra.. de azért szurkolok neked... ha már ennyi eszed van
2015. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

#33 ??? Te extrém hü...e vagy. Még soha senkire nem írtam ilyent, de te kiérdemelted.

Félre...tt, hazudozik, semmibe vesz téged, megbízhatatlan, ostoba.

Teneked tényleg ez kell? Lábtörlő akarsz lenni egész életedben? Minden alkalommal azon rágódni, hogy most éppen, ki du..ja? Talán azt is elmondta, hogy hányan d..ták meg? Hány alkalommal? Jó érzés neked a tudat, hogy bárki röhöghet rajtad, hogy neki(k) is megvolt a barátnőd?

Tudom, hogy nehéz csajt találni, de ennyire azért nem.

38F

2015. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit, megadhatnád a csaj számát :D Nem casábítanám el, becsszó, csak rendeltetésszerűen használnám. Te meg megbocsájtasz szépen :D
2015. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd ne lepődj meg, ha évekkel később, mikor már talán feleségül is vetted, kiderül, hogy a közös gyerekek, akiket felneveltél, nem a tieid... :-) De meg is érdemled, ha így benyeled...
2015. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

megbocsájtottad??? mit adott be?


Ismernék olyat aki még enmge akarna beállítani hülyének hogy mekkora féltékenykedős kis gyökér vagyok hogy nem hiszem el neki ! -.-

Szerintem ez szánalmas!


Egyébként hány évesk vagytok mióta együtt?! bocs nem olvastam az összes kommentet!

Jó nagy naiv vagy!!!! De meg ezis féléve szedni KELL!!! Ezzel gyakorlatilag azt mondja hogy fél évenként megcsal! XD :(


Nem hiszem hogy előszerettel szednék jó nagy adag hormon kap ilyenkor egyéb mellékhatások stb...minimum felpofoznám ilyenkor bár nem mindegy h mondja de na! xd

2015. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz vak :D Szülészet-nőgyógyászaton dolgozom. Megmutattam a kérdést 2 nőgyógyásznak, sírtak a röhögéstől :'D

De ha neked ez kell, gratulálok. Szép pár vagytok :D

2015. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!