Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Esemény utáni tablettát akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát akar szedni, mi ez ha nem megcsalás?

Figyelt kérdés
Tegnap elment bulizni; nélkülem most meg kitalálta hogy neki esemény utáni kell. Próbálja beadni hogy nem volt semmi, neki félévente szednie kell ezt a szart. Higyjem is el?

2015. dec. 26. 23:26
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom szerintem csak egy csaj nevet a kérdés mögött igazából h h érvelnek az emberek ha ilyet csinálna! Így tehát kamu kérdés! :D SZép próbálkozás!
2015. dec. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 Költőnő? ***** válasza:
100%

hát nézd. Gyenge vagy, na bumm. Volt már ilyen. A vert nők is megbocsátanak az őket verő paliknak végül is. Viszont ennek a kapcsolatnak innentől tényleg, de tényleg semmi értelme. Pár hét, hónap múlva jöhet az újabb kérdés, h "a párom semmibe vesz, pedig mindent elnézek neki stb stb stb blablablabla blaaa"

Sok siket. Majd amikor már elég szar lesz, nem akarod újra. Most még csak a nyakadig ér a híg fos. Akik ilyenkor nem lötyögtetik, eléldegélhetnek a jó kis langyos híg fosban évekig.

2015. dec. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

nos, szerintem nem csak a haveri kör röhög rajtad, a csaj, hanem mostmár a gyakori kérdések is, ne haragudj haver, de nem hiszem hogy ezt érzékeled, szóval gondoltam közlöm :)


egyébként nyugi, a csaj fog dobni hamarosan, mert nyilvánvalóan semmi tiszteletet nem érez irántad, max csak olyasmi miatt marad veled, mint pénz stb.

2015. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
nem elég rafkos ha nem számolt azzal hogy felteszed ide a kérdést:)
2015. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
háháháhá, ez jó volt
2015. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, megvan az én kifogása, díjat neki! :D


Látom, a kérdés időközben megoldódott, de kedves kérdező, függetlenül attól, hogy előtte jársz, vagy csak bosszúhadjárat... tényleg ez kell neked? :(

2015. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ne legyél naív.

Az esemény utánit nem szokták felírni semmilyen betegségre nem javasolt, csak azt a célt szolgálja, hogyha megtórtént a dolog és nem volt védekezés,ne essen teherbe.

Megcsalt téged és ha képes a szemedbe hazudni ezután és kitalálni mindenféle sz.rságot, akkor mi értelme folytatni???

Megcsinálja ugyanezt újra és Te egyre jobban összetörsz majd :(

Elhiszem, hogy szereted, de egy életed van és senki nem érdemli meg, hogy hülyének nézzék, átvágják, hazudjanak neki...

2016. jan. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
kamu kerdes.
2016. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Most találtam ezt a kérdést

Mi lett végül ?

Ha akkor írtam volna ezt írtam volna :

Ezek a fajta készítmények, veszélyesek egy élet alatt nem szabad 3-4 szem el többet beszedni nem hogy félévente .. Kemény :D

2016. jún. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!