Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaszaa11 kérdése:

Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Megcsalt az a lány akit szerettem, vele vesztettem el a szüzességem, és már az összeköltözést fontolgattuk. Azt mondta tökéletes volt velem a szex nem azert csinálta. Volt egy kis mosolyszünet köztünk egy nagy veszekedés után és akkor történt. De nem szakítottunk, sőt együtt voltunk szexuálisan is és amúgy is. Nem mondta el, máshogy kellet megtudnom. Nem tudok neki megbocsájtani ez biztos, de hogy fogom ezt elfogadni és hogy fogok továbblépni? Nagyon rosszul érzem magam, mint egy kivert kutya...


18\F a csaj 33



2015. dec. 27. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
A nő (nem csaj) 33 éves..gondoltad ez örökké fog tartani? Ne legyél naiv. Lépj tovább és keress egy korodbelit.
2015. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De mi már viszonylag régóta együtt voltunk és ez volt az első hogy megcsalt. És mivel már költöztünk volna össze, és gyereket szerettünk volna jövőre, így igen, komolyan gondoltam. Ahogy ő is. Nagyon gyűlöli most magát de én nem lennék képes neki megbocsájtani. Viszont elvesztettem azt az embert akiben a gyerekeim anyját láttam... Nem minden esetben számít a korkülönbség.
2015. dec. 27. 23:29
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

A nő sem lehet teljesen egészséges, hogy egy 16-17, netán még fiatalabb gyerektől akart volna bármit. Neki maximum a baba kellett volna, aztán otthagy a francba. Fizetheted a gyerektartást és láthatod 2 hetente a gyereked.


Nőjj fel.

2015. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de te nem tudod hogy mi volt köztünk, es nem ismersz egyikunket sem. Es nem az volt a kerdes hogy mi a véleményed hanem hogy hogyan tudok ezen túllépni.
2015. dec. 28. 00:00
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sablonos de csak az idő.Próbáld hasznosan eltölteni a szabadidődet hogy ne legyen időd,energiád rá gondolni sem.Menj szórakozni a barátaiddal.Első szerelmét sosem felejti el az ember és ez így van jól."Gyászold" meg a kapcsolatot és idővel talán majd találsz egy megfelelő lányt magadnak.Ő helyre akarná hozni?
2015. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
komoly!!!!!
2015. dec. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

És ő tudja, hogy te tudod? Mert ha nem tudsz rajta elégtételt venni, ha ezt szeretnéd.

Vagy úgy csinálsz, mint a több millió, aki ebbe bele tőrődik.


Idővel jobb lesz, de ez hosszú idő 1 év körül.


Viszont ha nem tudja, akkor csinálj, úgy mint ha mi se történt volna, aztán egy nap, ne találkozz vele, ne vedd fel a telefont, és társai.

Akkor ő is fogja érezni a te fájdalmadat.

2015. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem... Elmondtam neki, és mivel tudom, hogy milyen, még képekkel alá is támasztottam a dolgot, mert mindig mindent görcsösen tagad, még azt is, ami egyértelmű, hogy úgy volt, ahogy én elmondom.


Szeretné helyrehozni, de konkrétan elmondtam mindennek, ami kijött belőlem, és így igazából annyit mondott, hogy úgy is mindegy mit mondd, mert nem fogok neki hinni, és valóban.


Tud róla, elmondtam neki... És ez a srác, akivel megcsalt, ezzel már régebben, még előttem ilyen se veled se nélküled kapcsolatban volt, viszont a srác nem is tudott arról, hogy mi együtt vagyunk. Így mondtam neki, hogy márpedig ez nem fog ennyiben maradni, vagy elmondja neki ő, és ezt egyértelmű bizonyítékokkal alátámasztja, hogy tényleg közölte vele, vagy elmondom neki én.


De ezt nem is igazán azért mondtam neki, mert én revansot szeretnék, hanem csak azért hogy nehogymár még ő jöjjön ki belőle jól, és összejöjjön esetleg ezzel a szerencsétlen sráccal, úgy, hogy a srác még csak azt sem tudja, hogy volt valakije mikor lefeküdt ezzel a nővel. Szóval ez meg inkább már a becsület, meg a titkolózás elleni harc akar lenni, ráadásul nem ismerem a srácot, de senki nem érdemli meg, amit én, márpedig gyakorlatilag ha úgy vesszük vele legalább annyira kicseszett ezzel, mint velem, hiszen őt is átverte.

2015. dec. 28. 12:50
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen aki mindent tagad akkor még jobb is hogy megszabadultál tőle.Ki tudja lehet nem ez volt az első csak hazudott.
2015. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nos igen... Nem tudom mit tegyek, ugyanis valóban sikerult alatamasztania hogy ez nem egeszen ugy volt ahogy a beszélgetésekből látszott. Elég szoros feltételeket szabtam ki neki, és a tudtára adtam, hogy soha nem fogok megbocsátani neki. Majd meglátjuk, mi hogyan alakul. Az első pillanatban ha kételkedek véget vetek ennek. Köszönöm a normális válaszokat.
2015. dec. 28. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!