Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hogy megcsalt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy megcsalt a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Bocsi telefonrol írok)

A barátom olasz, de most ünnepekre kiment a csaladjahoz..

Nagyon szeretjuk egymast, es tenyleg rajtam kivul nem is volt mas baratnoje meg, mindent elmondunk egymasnak..

Talan ha ennyire szeretem nem is kellett volna utana nyomoznom, mert meg kene benne biznom, de mintha megereztem volna..

Elkezdtem nezni a baratjai kepeit es az egyik baratja felrakott egy kepet ahol kozosen vannak es latom hogy egy lanyt olyan "furan" karol at.. Elkezdtem nezni a bizonyos lany kepeit, es egy olasz idezettel felrakott egy kepet ami arrol szolt hogy a tegnap tortent csok stb..

Ekkor mar sejtettem, de ugye a bizonyitek az az ha latom a kepet ahol csokoloznak..

Ezutan egy baratja felrakott egy olyan kepet ahol ott volt a buli logoja, igy meg tudtam nezni a bulizohely kepeit..

Es mi tortent? Mivel tudtam hogy milyen ruhaba ment, a kepeken a hatteret figyeltem, es csakugyan meglattam ahogy ossze van szorosan olelkezve a lannyal...

Most eppen alszik a baratom, igy nem nagyon beszeltunk az esterol, de olyan titokzatosan irtam neki tettem fel kerdeseket...

Nem tudom el e fogja mondani...nagyon rosszul vagyok emiatt..

Szerintetek ha nem mondja el, kuldjem el a kepet neki hogy mi ez a kep? Az a baj hogy ez nagyon fura hogy igy utana nyomoztam, hihetetlen, hogy szembesultem az eloiteletemmel....nemtudom mit tegyek o az elso baratom, szeretem, de most utalom, nemtudom legy szi adjatok tanacsokat!!


2016. jan. 1. 22:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Megcsalt -> szakits vele.
2016. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan. Kidobod a férget. Így kell ezt.
2016. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Viszlát, nincs értelme folytatni. Fiatal vagy, első kapcsolat, majd lesz új, jobb. Itt már csak szenvedni fogsz, visszacsinálni nem tudja.
2016. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De ez nehez, annyira...en ezt nagyon nem akarom meg most sem fogtam fel!

Azt akarom hogy be vallja nekem, es ha magatol nem fogja kuldjem el a kepet vagy nem tudom

2016. jan. 1. 22:21
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
mondd, hogy véletlenül akadtál rá. és magyarázatot kérsz.
2016. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Jobban jarsz ha lezarod a dolgot, attol fuggetlenul hogy bevallja, nem vallja, hazudik, konyorog, stb.


Mindenkinek szar erzes ha megcsaljak, de ha megprobalod innen visszaallitani az egyensulyt azzal hogy 'vallja be vagy bukjon le' neked lesz megrosszabb, neki meg jobb.

2016. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Szembesíteni kell vele, aztán kidobni. Ha megcsalt csak úgy, akkor valószínű, hogy nem az volt az első alkalom. Másrészt pedig azt a szeretjük egymást részt én átgondolnám a helyedben.
2016. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

(19 vagyok)

Jajjj ne ugy erzem rohadt idopocsekolas volt ez az egesz, gyulolom...de en ezt annyira nem akarom most, nem is tudom hogy mondjam meg...varok amig eljon olaszorszagbol, hogy meg rosszabb legyen nelki mert ott van tobb baratja, igy legalabb egyedul lesz...

Nagyon hulye vagyok es igazatok van, de nem tudom, es mindenki azt mondta nincsenek erzeseim, es mar enis elhittem, de talalkoztam vele es igazabol tenyleg nem vagyok olyan szerelmesen, romantikusan viselkedo meg most sem..

Ez biztosan borzaszto videlkedes ha majd miutan megbeszeljuk megsem szakitok vele? Igen az... Nemtudom elomondani mit erzek

2016. jan. 1. 22:34
 9/23 A kérdező kommentje:
Lehet csak az s baj hogy nagyon sok ideje vagyunk tavol egymastol, o nemetorszagban tanul, en budapesten es most tobb mint harom honapja nem talalkoztunk, nagyon hulye vagyok emiatt is hogy ilyenbe mentem bele...
2016. jan. 1. 22:37
 10/23 A kérdező kommentje:
De az viszont biztos hogy ez volt az elso alkalom hogy megcsalt..ezt most hosszu elmondani..de ez biztos
2016. jan. 1. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!