Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim csaltak már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim csaltak már meg titeket visszaadtátok valahogyan? Szivetek szerint mit tennétek azzal a férfival akiről kiderült hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Van olyan mester itt aki nagyon megleckéztette a csalfa pasiját? Nem gyógy válaszok érdekelnek majd az élettől megkapja stb. Hanem olyanok írjanak akik már megleckéztették őket vagy megtették volna szívük szerint csak nem volt bátorságuk.
2016. jan. 2. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kérdező szereted az agresszív csajokat?

Menj el 1vad dominához -)

2016. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és a csalfa férfiakat utálom lehet még fel is lehetne ellenük bérelni.
2016. jan. 2. 18:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor én inkább vigyázok hogy ne bukjak le.
2016. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó megkeresem a barátnőd. Köszi az infót. Hát lehet élve megúszod de méltósággal nem.
2016. jan. 2. 18:52
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
:) igen...csaltak meg.Valamiért pszichopata üzemmódba mentem.Aztán kegyetlenül szétaláztam.Direkt az a nő lettem akire mindig is vágyott,természetesen eljátszottam...megkérte a kezem,visszacsaltam gátlástalanul nem is egyszer majd kidobtam.Azthittem enyhülést hoz...hát ez nem adatott meg.
2016. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért ügyes voltál én megdícsérlek:)
2016. jan. 2. 18:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyszer, de különös módon egyáltalán nem érintett szarul. Tudomásul vettem és továbbálltam. Azóta se érdekel
2016. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi történt már kérdező?
2016. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És a csalfa nőkkel mit tennèl? Engem megcsalt a barátnőm...
2016. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 nekem is ez a kérdésem!
2016. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!