Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim csaltak már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim csaltak már meg titeket visszaadtátok valahogyan? Szivetek szerint mit tennétek azzal a férfival akiről kiderült hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Van olyan mester itt aki nagyon megleckéztette a csalfa pasiját? Nem gyógy válaszok érdekelnek majd az élettől megkapja stb. Hanem olyanok írjanak akik már megleckéztették őket vagy megtették volna szívük szerint csak nem volt bátorságuk.
2016. jan. 2. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A csalfa nőkkel nem tenne semmit hisz mint tudjuk abban az esetben is a férfi a hibás!
2016. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt :D aki csalfa az megérdemel egy alapos verést,ha nő ha férfi...Nemtől függetlenül.
2016. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na akkor jöjjön az én történetem.


Öt éves kapcsolatnak vetettem véget nemrég, mert a párom nem volt képes kiszakadni az anyukája mellől. Szinte mindent én tettem meg a kapcsolatunkban, hogy haladjunk, én dolgoztam, én szerveztem meg a programjainkat, én támogattam őt mindenben, ő meg csak élt a nagyvilágba. Belefáradtam és bár nagyon szerettem, a szakítás mellett döntöttem. Aztán szakítás után "azonnal" lett nője. Azaz, csak én hittem így, mert utóbb kiderült, hogy már több, mint egy éve reszelgeti azt a nőt, aki a barátnőmnek adta ki magát. És akinek férje, két gyereke van.


Mindezek ellenére soha nem gondoltam bosszúra, nem tenne könnyebbé semmit, nem érezném tőle jobban magam. Nem mondom, hogy amikor eszembe jutnak, akkor nem érzek semmit, sőt! De nem bosszúvágy van bennem, hanem hatalmas fájdalom és csalódás. Bosszúra már csak azért sem lenne szükség, mert megkapják a magukét enélkül is, ugyanis a nő férje gondoskodik róla, hogy ne legyen egy nyugodt pillanatuk sem. Már a kapcsolatuk első hónapjai is balhéktól viharosak, azt kapják, amit érdemelnek. De nem tőlem és ez a lényeg. Nekem nyugodt a lelkiismeretem és pont.

2016. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!