Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A 36 éves páromra rányomult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 36 éves páromra rányomult egy 19 éves bomba csaj. Milyen jövője lehet ennek a dolognak? (tapasztalatokra vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

A Páromnak ez büszkeség, és hajlik a szexre, ha még nem tette meg, megfogja.

A Lány bomba, vidám, bulizós. Egy szórakozó helyen ismerték meg egymást.

Nem kérdés, h a kapcsolatomnak vége. Viszont a véleményekre kíváncsi vagyok, h meddig tart egy ilyen kapcsolat, általánosságban. Milyen kimenetele szokott lenni?



2016. jan. 3. 22:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
48%

parancsolni nem tudsz neki, max. titokban fogja megtenni.

szerintem a legjobb ha keresel egy kis önbizalom-növelő kalandot. lehetőleg velem :) pont ilyen értelmes nőre vágyom, aki már több, mint a tinip*csák


36F

2016. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

A 19 eves kiscsaj max lefekszik vele parszor, utana ujabb preda utan nez. A parodat lepattintja, akkor meg neki csorbul a buszkesege,hogy nala fiatalabb sracert dobjak.

Ne fogadd vissza,ha jot akarsz magadnak.Az ilyen pasit muszaj megalazni,hanem sosem no be a feje.Miert gondolja,hogy megteheti ezt veled_nem tisztel es nem szeret elegge,ha a farka utan megy.

Egyebkent vannak fejlemenyek?

2016. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
79%

Én éltem pont ekkora korkülönbséggel nővel több, mint 15 évig, és nem az volt a baj - szóval ettől bármi is lehet.


45 körüli koromban ugyanígy rám tört egy 18-19 éves leányzó - de legalább nem egy bulizós bombanő - de egy hét után meg is mondta, hogy egyszerűen kíváncsi volt, milyen a szex egy öreggel. Jó volt, azt mondta, meg hát világos is volt, - de csak ennyit akart megtudni.


Ha párodnak ez imponál, és büszke, akkor két gyerekes test találkozásáról van szó, sokáig nem fog tartani, de ne legyen neked már közöd ahhoz.

Mindegy, milyen régen született a pasi: éretlen.

2016. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!