Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A 36 éves páromra rányomult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 36 éves páromra rányomult egy 19 éves bomba csaj. Milyen jövője lehet ennek a dolognak? (tapasztalatokra vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

A Páromnak ez büszkeség, és hajlik a szexre, ha még nem tette meg, megfogja.

A Lány bomba, vidám, bulizós. Egy szórakozó helyen ismerték meg egymást.

Nem kérdés, h a kapcsolatomnak vége. Viszont a véleményekre kíváncsi vagyok, h meddig tart egy ilyen kapcsolat, általánosságban. Milyen kimenetele szokott lenni?



2016. jan. 3. 22:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
"valamit keresett, ami benned nem volt meg" - hát nem tudom, kiváncsi lennék, hogy egy ilyen idősebb hapsikra mászo cicában meg mik lehetnek, illetve mennyi minen hiányozhtat belőle, ami benned megvan. egy dolog nincs meg benned max, hogy nem egy tejszagu tinilány vagy.
2016. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Találsz jobbat, kedves kérdező! Legalább kiderült, milyen emberre is fecserélted el az értékes idődet feleslegesen.


Sokan tudnak értékelni egy ilyen hűséges és empatikus nőt. Találj megfelelő partnert és nézz előre! :)


Sok szerencsét!

2016. jan. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

2-es miértelme lenne felpofozni a kiscsajt?

Itt a pasi az aki gáz, szabad ember, gondolom nem tartanak pisztolyt a fejéhez, nyugodtan elküldhette volna a kiscsajt, hogy bocs, van párom, akit szeretek.

Kérdező, mindegy meddig tarthat a kapcsolatuk. Te ebben a pasiban ne gondolkozz tovább. Nem éri meg. Még ha gyereked van is, ennél sokkal jobbat érdemelsz és találhatsz!

44/N

2016. jan. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jan. 4. 09:15
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar elveszteni? Nekem úgy tűnik, nem érdekli a kettőtök kapcsolata.

Ha számára egy-két dugás megéri a kapcsolatotok fejében, ideje lenne megőrizni a méltóságodat és otthagyni.

L

2016. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

A fickó úgy szeretné, h a kiscsajt is megdugni, meg a kérdezőt is megtartani.


Én kicsit úgy érzem, h a kérdező meg tudna neki bocsátani, elnézné neki ezt a kis hancúrozást, ha nem tartana sokáig. Ha csak egy kis kalandról lenne szó.


Kérdező, ne menj bele ebbe! Ha most ezt hagyod, neked már sose lesz megbecsülésed. A pasid nem fog semmibe nézni, rendszert fog csinálni a kis kalandozásokból. Mindig van egy szebb, jobb, fiatalabb csaj a képben, akkor ő mindig élni fog a felkínálkozó lehetőséggel, mert neki ez jót tesz a hiúságának? az nem élet, ha neked minden nap rettegned kell, mikor mondja azt, h "szerelmes lettem, bocsika, ennyi volt". A párválasztás elköteleződést jelent, igen, azt is, hogy ha a 19 éves bombacsaj rámászik, akkor lekoptatja. Ha ezt nem teszi meg, akkor nem köteleződött el.

2016. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele. Mondd meg neki, hogyha meg akarja dugni akkor pakoljon össze és költözzön a 19 éves ribikéjéhez. Ha nem akar pakolni akkor pedig szépen szüntesse meg a kapcsolatot vele, különben záros határidőn belül az ajtón kívül találja magát.
2016. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha vége lesz elkezdhetsz majd gondolkozni azon, hogy hogyan fogsz reagálni arra amikor majd megpróbál visszajönni...
2016. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Keira100 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Lehet, hogy nem rossz ember, de nem az a jellem, akivel hosszú tàvon boldog lehet igazán egy nő. Nem krìzishelyzetben hatott rà más pl 10 év utan, hanem ő ilyen, így szocializalodott az eredet mindegy is. En is gyerekkel lettem újra menyasszony 35 felett, soha ne add alább es fel. Másban kell alább adni de az egy masik tema. Ez nem rólad szól, sztem nincs benned hiba. Ő ilyen. Egyebkent statisztikak szeri t ezek elenyeszo szamban maradnak kapcsolatok. De itt a pasi jelleme miatt se....két év mindig eltelik újra.. Biztos nagyot csalódtal...de hidd el a boldogsag nem az erre hajlamos pasikban rejlik. Plusz tök on izalomhianyos.
2016. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Lapátold le a párodat minnél elöbb.A 19 éves kiscsaj meg idővel le fog kopni.Ne mlesz tartós a dolog hidd el.Akkor majd a párod is észbe kap.De legyen benned tartás, hogy elhagyod és ne mis fogadod vissza.Aki ezt teszi az ezt érdemli.
2016. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!