Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A 36 éves páromra rányomult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 36 éves páromra rányomult egy 19 éves bomba csaj. Milyen jövője lehet ennek a dolognak? (tapasztalatokra vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

A Páromnak ez büszkeség, és hajlik a szexre, ha még nem tette meg, megfogja.

A Lány bomba, vidám, bulizós. Egy szórakozó helyen ismerték meg egymást.

Nem kérdés, h a kapcsolatomnak vége. Viszont a véleményekre kíváncsi vagyok, h meddig tart egy ilyen kapcsolat, általánosságban. Milyen kimenetele szokott lenni?



2016. jan. 3. 22:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Az csak a bemelegítés...:) Roncsolás lesz ott nőiesség tájékon...:D
2016. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miota vagytok együtt, milyen a kapcsolatotok és te hogy nézel ki külsőleg ?
2016. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
annyit mondott, h ő 36 és még neki belefér a 19. az még működhet. Szerintem is működhet, de valahogy azt látom, h nagyon ritka estben
2016. jan. 3. 23:10
 14/33 A kérdező kommentje:

két éve vagyunk együtt. Én harmonikusnak éreztem a kapcsolatunkat. Meg voltak a közös programok,beszélgetések, gondoskodtam róla, a szex változatos volt, és nem csak ő kezdeményezte. Boldognak láttam. Nem szabtam meg, h mit csináljon, haverozott amikor akart, nem kértem számon.

160 cm, barna hajú nő vagyok.. csinos, ápolt. isipisi cicivel... de ekkor is ekkora volt amikor megismert.

És van egy gyermekem, saját lakásom, ő is megtartotta az övét.

Nem akar elveszíteni, de a vadászat izgalmát nem tudom megadni, ezzel tisztában vagyok.

2016. jan. 3. 23:18
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
értem. egyébként nagyon intelligensen állsz az egészhez, igazán becsülhetne többre. nem tudok okosat mondani. :( azon kivül, hogy kettőtök közül ő nem érdemli meg a másik felet és nem forditva. :S
2016. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de baromi gáz a barátod, én ezek után már nem akarnék tőle semmit. Tipikus ostoba férfi aki nem érdemel normális nőt, aztán remélhetőleg egyedül és magányosan öregszik meg, mikor már nem kell a fiatal csinos lányoknak.
2016. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
mondjuk legalább nem hazudik az arcodba... :(
2016. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 RRR ***** válasza:

semmilyen

de sikerült tönkretennie egy jó kapcsolatot egy jó nővel

2016. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Azért nem rossz ember ő, valamit keresett ami bennem nem volt meg.


Nem mondta el, de mivel hetek óta tudtam, kész tényekkel leültettem, h ideje ezt megbeszélni./ Picit szkeptikus vagyok, h ez a kapcsolat tartós lenne, amikor elfüstöl az újdonság varázsa., vagy egyáltalán a "dugáson" kívül előbbre jutna a dolog.


Kiváncsi lettem volna az oldalon lévő emberek véleményére, az ilyen jellegű kapcsolatok kimenetelével kapcsolatban.

2016. jan. 3. 23:32
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
minden kapcsolat egyedi. a másik két szereplőt nem ismerjük. nem vagyok előitéletes. ezek ellenére sztem több, mint egyértelmű, hogy ami ebből lesz a csajjal, az egy kupac locitrom.
2016. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!