Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Holgyek a ferj/barat nelkuli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek a ferj/barat nelkuli nyaralassokon mennyire fer bele a kaland?

Figyelt kérdés
Legyen az egy ceges 7vegi tovabbkepzes, vagy egy nyaralas a baratnokkel, azert ilyenkor csak jobban elengedi magat az ember, legyen akar feleseg vagy anyuka. Egy egy vad kaland altalaban belefer ebbe vagy soha. Erdekes kerek sztorik erdekesek lehetnek az ilyen ugyekben az animatorral valo talalkozas vagy egy kulfoldon elo kalandor magyarral:D

2016. jan. 8. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ha kapcsolatban vagyok, akkor nem csalom meg a páromat. Nem ér egy kis kaland sem annyit, hogy elveszítsem..
2016. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Se vad, se nyugodt kaland nem fér bele.
2016. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok rbanc, szóval semennyire nem fér bele soha sem a kaland.
2016. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem fér bele semmi, tökmindegy hány napos távollét. Egyébként sem preferálom a páromtól külön töltött szabadidőt, mivel vele érzem magam a legjobban.

Maximum, ha szóban flörtöl valaki, akkor ha látom, hogy nem komoly, akkor viccesre veszem én is a figurát, de mindig a páromra hivatkozom, hogy vegye a lapot, hogy rossz ajtón kopogtat. Ha itt sem állna le, akkor csúnyán is megmondanám neki, hogy tartsa tiszteletben a kapcsolatomat.

2016. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kapcsolat mellett belefér, annak a kapcsolata nem áll stabil lábakon. Én inkább szakítok, de nem csalom meg a páromat, ha kapcsolatom van.
2016. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Jól van, köszönjük meg az első háromnak a napi álszenteskedést.

Pont ugyan ezt mondták a kolleginák a buli előtti délután.

Másnap már valahogy nem volt kedvük erről beszélni, nem tudták igazán őszintén kimondani :D

Életem első céges buliján a 4-ből 3 nő jött el, abból kettőt megkeféltek, a 3-kat meg csak azért nem, mert végig a szeretőjével beszélt.

A 4. meg mellesleg azért nem jött el, ha iszik, akkor fűvel-fával.

Utána elkerültem másik helyre, na ott is voltak szép dolgok.

Ott már jóval több nő volt, volt akit egymás után 5-en keféltek meg.

Aztán hétfőn meg úgy csinált mintha mise történt volna.

Volt olyan is, hogy nyári munkán a Balatonon voltam, na ott voltak még nagy félre b szások, a sok részeg nő, 16-55-ig.

Ők nem, ők nem olyanok, jah este 10-ig, aztán meg....

2016. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Bocs, köszönjük meg az első 5-nek :)
2016. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem fér bele semmi. Az hogy jól elvagyok, nem jelenti azt, hogy pasizok, dugok ide-oda. Még csók sem, senki mással, soha. De nálam ez egyértelmű, mert szeretem a férjem.


Ha benned felmerült ez akkor nagy hiányosságok vannak az érzelmeid terén a pasid/férjed iránt.

2016. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%
#6: Annyira ismerős szitu. :) Nem is bízok meg nagyon a nőkben...
2016. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert léteznek olyanok is, akik meglépik az ilyeneket, még nem igaz mindenkire, ugyanúgy, ahogy nem minden pasi szemét, csak mert találkoztunk olyanokkal is, igaz, uraim? Nekem van gerincem, meg még másoknak is lehet, nem csalom meg, akit szeretek, és ha zátonyra futott a kapcsolat, és semmiképp se menthető meg, akkor véget kell neki vetni és csak utána jöhet más. Nekem ez alap.


De ha ti azt mondjátok, minden nő ilyen szajha, akkor én meg mondhatom azt, hogy minden pasi szemét?

2016. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!