Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van félni valóm? Meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félni valóm? Meg akar csalni? Közös nyaralás a potenciális szeretőjelöltel. Részletek lent.

Figyelt kérdés
A párommal 7 hónapja vagyunk együtt , sosem volt kérdés hogy én szeretem jobban. Egy helyen dolgozunk ahol a közvetlen felettesünkkel(hölgy) nagyon jóban van. eleinte csak munkával kapcsolatban hallottam a nevét gyakran itthon de mostanában egyre gyakrabban kerül a neve említésre elég kellemetlen és megkérdőjelezhető kontextusokban. (olyan szép , olyan kedves , annyit köszönhetek neki , csodás nő). Mivel a párom amúgy is minidig a nőkkel volt jóban sok mindent nem vettem fel , de a komoly probléma ott kezdődik hogy most 2016 nyarán kiderült hogy azt az országot célozta meg nyaralás céljából a hölgy és az édesanyja ahova mi is megyünk....... Mindjárt feldobódott az ötlet hogy akkor mi lenne ha együtt mennénk mindannyian ? (a hölgy , az édesanyja , én és a párom ) Közös szállás , egymáshoz közel lévő szobák stb stb...... Szinte rettegek de így meg nem lehet hozzáálni. :( A páromnak már többször is a tudatára adtam hogy nem vagyok kibékülve a szituációval de nagyon nem érdekli, ragaszkodik hogy az egész hetet velük töltsük arra hivatkozva hogy pofátlanság lenne egyedül hagyni őket. Így akar közel kerülni hozzá? Vagy én vagyok nagyon féltékeny?Nektek mi jön le a szituból? Elnézést a sok szövegért.És köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 12. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

És mindezt hét hónap után? Egyértelmű számomra, hogy a párod a főnöknőd felé húz. Az is igaz, hogy ha meg akarna csalni, akkor ezer módon megtehetné, de az mégiscsak durva, hogy egy hét hónapos kapcsolatban a párod nem kizárólag VELED szeretné a nyári szabadságát tölteni, hanem társaságban. Ráadásul a főnöknőének társaságában. Ez nonszensz.


Az sem veszi ki jól magát, hogy a főnöknőt ilyen jelzőkkel illeti a jelenlétedben.


Hét hónap után még bőven egymásba kellene szerelmesnek lennetek, egymás társaságában kellene lennetek, boldogan, szerelmesen kellene élnetek, de hát nálatok nem igazán ez a helyzet.


Jórészt letojja az érveidet, "ragaszkodik" ahhoz, hogy az egész hetet eltöltsétek együtt. Magyarán, minden követ megmozgat, hogy a hölgyet a közelében tudja. Mi az, hogy "pofátlanság lenne egyedül hagyni őket"? Hát könyörgöm, ti egy pár vagytok, a főnöknőhöz és édesanyjához nincs közötök. Se nem családtagok, se nem semmik, ugyan miért kellene együtt nyaralni? Hát tényleg ennyire szeret hét hónap után, hogy ne együtt nyaraljatok? Minden normális, egymást szerető, ép módon gondolkodó pár együtt tölti a nyaralását. Még anyámmal sem nyaralnék közösen, nemhogy egy főnökkel meg annak idősebb anyjával. Nonszensz.


Kérdés az, hogy felfelé törne a ranglétrán és ezért teszi, vagy a főnököt, mint nőt ajnározza ennyire? Egyik sem helyénvaló és pláne nem közös nyaralással intézendő. Hát ennyire semmibe vesz téged? A szituból az jön le, hogy tojik rád, az ő elképzelése fontosabb és előrébbvaló. Nagyon elbeszélgetnék vele. Hét hónap még nem igazán nagy idő. Ha más nőre (főnöknőre) vágyik, úgy nem szeret téged eléggé, ezáltal azonnal reptetném.

2016. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

ez döbbenetes. én semmiképp nem mennék ebbe bele, nem tudom mit képzel a párod... eleve idióta ötlet ez, de hogy még a kérésed ellenére is ragaszkodik hozzá, több mint gyanús.

23n

2016. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de kérlek fogadd meg a tanácsom,már holnap dobd ki pasidat!! A leírtak alapján nagyon hasonlít az én volt nárcisztikus barátomra,nálunk is így volt,ha vitatkoztunk mindig nekem kellett engedni,odabújni, az életben elérte amit akart,főnök kedvence volt,mások szerették ,te írod,hogy élsportoló a te barátod egyszóval minden tökély,de aztán egyre rosszabb lesz minden,egyre jobban korlátoz téged pl most ez a nyaralás ,nem számít a véleményed, de mondtad azelőtt valakivel levelezett ,gondolom most már óvatosabb és te ugye megbocsájtottál.. a lényeg, el fogja minden életenergiádat szívni,mert te folyton csak adsz és adsz és adsz,magad okolod,nekem is ez volt,évekig aztán mikor már roncs lettem,hirtelen lelép egy már telejsen biztos nővel. Csak ezt tudom mondani,lépj le amíg képes vagy rá!!!
2016. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!