Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm miert viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm miert viselkedik ugy mint az oviban a kisfiuk?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy engem csak "bánt"-finoman beleboxol a karomba,- mig a tobbi kolleganom meseli h őket meg masszírozza. Olyan mint az oviban a kifiuk,akik a kislanyok hajat huzgaljak. Mire véljem ezt a viselkedést ?
2016. jan. 16. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Minek kell szeretot tartani?
2016. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes.
2016. jan. 16. 22:10
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
21%
Lol :D Hány éves?
2016. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Na várjunk csak....a TE szeretőd(tehát kufircol téged)de közben a kolléganőket is maszírozgatja...what the fuck???

Milyen adonisz él arra??? :)))

2016. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

ezek szerint kollégával jársz össze? nem éppen jó megoldás.

nagyon egyszerű megoldás, mondd meg neki, hogy ne ütögessen, kész.

2016. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Úgy tudtam a krvk nem panaszkodnak... De tévedni emberi szokás...
2016. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert így pontosan egy értelmi szinten vagytok. És nyugi, valószínűleg más kolléganővel is elszórakozik! :D Gratulálok a srácnak! :D
2016. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Én leszek olyan szeretőd, hogy nem csinálok ilyet és én is tanultam masszírozni. 38/F
2016. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

En ismerek ilyet. Az egész vállalatot végigmasszírozta. Utólag jól kibeszéltük a cerka méretét mindenkivel. Csak a szegény felesége nem tudta milyen adonisz az uracskája.

Most az adonisz az új betanulókra hajt.

2016. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!