Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hét év után véget ért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hét év után véget ért a kapcsolatunk mert megcsalt a párom, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Szóval 7 évig voltunk együtt. Nagyon szerettem már célozgatott rá,hogy el akar jegyezni. Közben pedig pár napja kiderült,hogy megcsalt és,hogy ismerkedett.

Nem értem miért hiszen boldogok voltunk sűrűn csavarogtunk szexuális téren is nyitott voltam felé,hogy ne mondja azt,hogy unalmas velem. Nekem ő volt az első neki én nem de engem ez nem zavart.

Összetörtem ,megszakad a picike szívem. Még ha egyszeri esett lett volna az megbocsájtható mert követ el az ember hibákat.. de sajnos nem. Azt mondta,hogy nagyon zavarta őt az,hogy próbálkoztak nálam pasik.. de én az összeset elküldtem... nem tudom mit tettem..

Napok óta sírok és hiányzik de tudom,hogy megtenné máskor is. Kérlek adjatok valami jó tanácsot.

24/L



2016. jan. 20. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs jó tanács!!!!

=év után furcsa lesz hogy nincs senki melletted, de ez csak átmeneti állapot....biztosan találsz olyan partnert aki tényleg úgy tisztel ahogy azt megérdemled.

Nem kell azonnal másik kapcsolatot kezdeményezni csak ha készen állsz arra, hogy egy új pasit szeress!!!!

37F

2016. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Átmeneti állapot, Eyring-egyenlet;)
2016. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Túl korán jöttetek össze, a legtöbb tinikorban kezdődő kapcsolat előbb-utóbb tönkremegy. Kiderült, nem ő az igazi. Ezt nehéz elfogadni, de muszáj lesz. Örülj, hogy nincs közös gyermek.
2016. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
7 ev utan nem lehet egyik naprol a masikra tovabb lepni. Par honap mulva magatol elmulik a rossz kedved.
2016. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit lehet tanácsolni, kb mindenkivel történik ilyen az életben, a kapcsolatok nem tartanak örökké. De mindenki túl lesz rajta idővel, van akinek elég pár hét, hónap, van akinek évek kellenek. Próbálj ne gondolkodni ezen, foglald el magad valamivel amit szeretsz csinálni.
2016. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz sajnos mindig görcsösen ragaszkodik az ember. Sajnos én is anno. De hidd el lesz sokkal jobb.
2016. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én két hónapja próbálom túltenni magam rajta. Nem sikerül!Nem akarlak elkeseríteni!Nagyon nehéz!
2016. jan. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj társaságba!Ilyenkor az a legrosszabb ha egyedül vagy!
2016. jan. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még és nő tuti lesz még boldog kapcsolatod...A kesergés nem segít...
2016. jan. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!