Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen logikát követ az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen logikát követ az, aki megcsalás után azt démonizálja, akivel megcsalták és nem a csaló párját, aki hűséget ígért neki?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül. Az ember párja felnőtt ember, saját döntésekkel, egy harmadik ember pedig SEMMI felelősséggel nem tartozik érte, hogy az adott fél mit csinál a kapcsolatával.
2016. jan. 22. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha neked van egy kutyád és valaki finom falatokkal magához csalogatja, hazaviszi és a kutya már inkább vele akar játszani egy idő után akkor sem a kutyát hibáztatod.
2016. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha a párodat egy kutyához hasonlítod, akkor ott szerintem már bajok vannak.
2016. jan. 22. 22:36
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Ez csak egy logikus hasonlat volt amire kérdeztél, nem kell minden részletben 100%-kosan egyeznie. :D
2016. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hol logikus? :D Szóval ha egy pasi elé belógatsz egy pár nagyobb mellet, mint a barátnőjéé, akkor átpártol a másik csajhoz? A te logikád kb. ezt fedi le. Azt hittem, hogy az ember azért valamivel jobban eltávolodott az állati ösztönöktől.
2016. jan. 22. 22:41
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

"Azt hittem, hogy az ember azért valamivel jobban eltávolodott az állati ösztönöktől."

Na ez amit nagyon rosszul hittél. :) A nagyobb mell pedig egyáltalán semmit nem jelent, a formája sokkal jobban számít. :)

2016. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez esetben sajnálom, hogy a férfi nem ilyen szinten áll.
2016. jan. 22. 22:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, az normális, ha valaki, akinek még nincs párja, "vadászik", és megpróbál elcsábítani embereket. De szerintem az átlag ember nem olyan primitív, hogy a nemi ösztöneivel gondolkodik csak, és nem gondol a párjára egyszer sem, mikor el akarják csábítani. Gondolnak rá, csak ráfogják a pillanat hevére.

Abban az egyedüli esetben nem a megcsaló hibája, ha mondjuk bedrogozzák, és nem igazán van tudatánál, akár férfi, akár nő. De ezt meg már aligha nevezhetjük megcsalásnak.

És szerintem azon egyszerű okból szidják a harmadik felet, hogy közvetetten ő a boldogtalanságuk oka, és féltékenyek rá. De ettől még nem feltétlenül hibás a 3.

2016. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Szóval szerinted tök oké, hogy mondjuk pl. te tudsz róla, hogy a kiszemeltednek van párja és te ennek ellenére hagyod magad elcsábítani, mert mit érdekel az téged? Hát szerinted ilyenkor sem hibás a harmadik fél, akkor nincs miről beszélgetni.
2016. jan. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Csak tippem van, ez valami olyasmi lehet, mint amikor minden bajodért a környezetedet hibáztatod.

A kedves párod nem lehet hibás, hiszen függsz tőle érzelmileg (vagy máshogy, pl. anyagilag). Ha elismered, hogy egy párkapcsolatért kizárólag a benne lévő két ember tartozik felelősséggel, azzal ki kéne lépned a komfortzónádból és adott esetben megkérdőjeleződik minden, amibe akár évek idejét és energiáját fektetted.

Sokkal kényelmesebb a környezetet (jelen esetben egy harmadik embert) okolni a saját problémáidért.

2016. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Ebben a cipőben nem tud az ember elvonatkoztatni. Én is tudtam hogy a párom a fő bűnös de a 3.felet is útáltam. Ő is leírta magát egy életre. Főleg hogy ő is házasságban él, tehát az se mondhatom hogy ő nem tartozik másnak elszámolással. Ezek jellemtelen emberek.
2016. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!