Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez érzelmi megcsalás? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érzelmi megcsalás? Vagy minek minősül?

Figyelt kérdés

Van barátom lassan 4 éve. Megtudtam, mert beleolvastam a levelezésébe, hogy egy leányzót igencsak megfektetne. Nem történt semmi köztünk, csak dumálgattak, találkozgattak titokban, azaz csak én nem tudtam róla, mert míg azt, hogy beszélgettek, abból tudtam meg, hogy elolvastam az üzeneteit, azt pedig, hogy találkozgattak abból, hogy kifigyelte őket az egyik ismerősöm. De többen tudták, mert láttak, hogy összejárnak.


Most ez mit jelentsen? Mire találkozgatott vele? Ha barátilag, minek beszélt neki szinte folyton a szexről? Mire ez a nyálcsorgatás?



2015. jan. 30. 10:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Én 19, a pasim is 19. A csaj 24.
2015. jan. 30. 10:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle. Mondd meg neki, hogy neked ez nem tetszik. Ha neki meg ez nem tetszik, akkor mondd meg, hogy választhat.


Ha nem "titok" lenne ez a dolog, akkor szerintem említette volna. Ebből látszik, hogy itt több folyik talán.

2015. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akart feleslegesen idegesíteni. Mindenképp beszélj vele. Erre más tanács nincs. Neked kell eldöntened hogy neked mi fér bele és mi nem.
2015. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez már nekem nem fér bele egy kapcsolatba.

Más poénkodni és elmélkedni valakiről.De ő már lépett is az ügy érdekében.Biztos nem hagynám annyiban!

43F

2015. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egyértelműen érzelmi megcsalás.


Egy kapcsolatot vagy teljesen tisztán érdemes csinálni, vagy sehogy. Igaz, hogy nem történt semmi, de ez így már nem tiszta képlet.


Dobd azonnal, hidd el, szenvedés lesz ebből már csak.


26F

2015. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azért nem történt semmi,mert még a csaj nem adta be a derekát. de befogja, ha találkoztak is,és tovább beszélget pasiddal :)
2015. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, érzelmi megcsalás! És ez után következik, hogy előbb-utóbb megteszi. Ha nem ezzel a nővel, akkor másikkal.

A helyedben még most dobnám, mielőtt az elméleti dolgot átültetné gyakorlatba!

2015. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem érzelmi megcsalás, ez már szerintem megcsalás. Ha lenne rá módja, meg is tenné. Szakítsál vele!!!
2015. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!